Rüyada Yerde Oturmak

Rüyada Yerde Oturmak

Rüyada Yerde Oturmak rüyayı gören kimse için iş hayatında yetkinliğinin artacağına delalet edilir. Kişinin çalıştığı kurumda sorumluluklarının artacağına bununla birlikte maaşının da artacağına işaret edilir. Rüyada yerde oturmak rüyayı gören kişinin oturduğu yeri beton bir yer olarak görüyorsa zorluklar çekeceğine bu zorlukları yenmek için sıkıntılar yaşayacağına tabirdir. Eğer kişi çimenlik bir yerde oturuyor ise huzurunu kaçıracak insanlardan her zaman korunacağına işarettir.

Rüyada yerde oturmak farklı bir tabire göre ise kişinin yuva kurmak için kararlar alacağına, evlilik yolunda ilerleyeceğine yorulur. Bu kararlar sonucunda ailesiyle birlikte yardımlaşacağına tabirdir. Ayrıca rüyada yerde oturmak kişinin arkadaşından akıl alarak yeni iş girişiminde bulunacağına da delalet edilir. Bu işte başarıya ulaşacağına ve maddi sıkıntılarından kurtulacağına tabirdir.

Rüyada Yerde Yemek Yemek

Rüyada Yerde Yemek Yemek

Rüyayı gören kimse için yerde yemek yemek tabiri alçak gönüllü, yardımsever biri olduğuna işaret edilmektedir. Rüya sahibinin her zaman ihtiyacı olan insanlara el uzattığına işarettir. Rüyada yerde yemek yemek ayrıca kişinin dinine bütün hayırlı bir insan olduğuna yorulmaktadır. Farklı bir tabire göre rüyada yerde oturmak da olduğu gibi kişi bekar ise evlilik yoluna gireceğine delalettir. Eğer kişi evli ise aile bağlarının daha da güçleneceğine yorulur. Ayrıca rüyada yerde yemek yediğini görmek kişinin kazandığı tüm paranın helal olduğuna harama asla el uzatmadığına da yorulmaktadır. Genel anlamı ile yerde yemek yediğini görmek rüya sahibi için hayırlı ve güzel şeylere yorulmaktadır.

Rüyada Masada Oturmak

Rüyada Masada Oturmak

Rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntılara delalet edilir. Rüyada masada oturmak kişinin işinde yapacağı yanlış hamleler sonucunda zarara uğrayacağına işarettir. Bu zarar sonucunda maddi açıdan da sıkıntılar yaşayacağına ve borçlanacağına yorulmaktadır. Ayrıca rüyada masada oturmak tabiri kişinin ailesi ile de sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır. Bu sıkıntılardan kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğine tabirdir. Farklı bir tabire göre rüyada masada oturmak rüya sahibinin şansının açılacağına ve sıkıntılarının teker teker azalacağına delalettir. Rüyada masada oturmak tabiri genel anlamı ile rüya sahibi için kötüye yorulsa da sonu iyi sonuçlar olacağına işaret edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...