Rüyada Yastık Görmek

Rüyada Yastık

Rüyada Yastık Görmek düşü gören kişinin rahatına düşkün olup oturduğu yerden para kazanmaya çalışan karakteri olduğuna işaret eder. Geçimini çaba göstermeden sağlamaya çalışan rüya sahibinin, maddi olanakları olmadan yaşayacağı yaşamın işaretçisi olabilir. Aynı zamanda tembelliği yüzünden rüya sahibinin ailesi ile arasının açılacağına da rivayet eder.

Rüyada Yastık Kılıfı

Düşü gören kişinin kendisini tamamlayan, eksik yanlarını gideren sevgilisi olacağına işaret eder. Mutlu bir ilişkiye ve bu mutlu ilişkinin neticesinde de mutlu bir evliliğe tabir eder. Mutlu olan evlilik ile birlikte de mutlu yaşamın gelmesi kaçınılmazdır. Bu mutluluğun karşılığında rüyayı gören kişinin sadaka verip yoksulları da mutlu etmesi tavsiye edilir.

Rüyada Yastık Doldurmak

Rüyayı gören kişinin yaşamındaki boşlukları doldurmaya çalıştığına işaret edebilir. Ancak bu boşlukları doldurmak için yanlış insanlara veya yanlış işlere bulaşılmaması gerektiğine rivayet eder. Yanlış şekilde doldurulan yastığın asla hiçbir şekilde rahatlık vermeyeceği unutulmamalıdır. Atılan her adım en az iki kere düşünülmemelidir.

Yastık Doldurmak

Rüyada Yastık Yüzü Görmek

Yastığın kılıfını veya yüzünü görmek aynı anlamlara delalet ederler. Düşü gören kişinin eksik yanlarını tamamlayan bir eşi olacağının ve bu eş ile birlikte mutluluk ve başarının da geleceğinin işaretçisidir.

Rüyada Yastık Hediye Almak

Eğer kalp şeklinde bir yastığın hediye alındığı görüldü ise aşk hayatındaki gelişmelere, özel bir şekli olmayan bir yastığın hediye alındığı görüldü ise yaşamdaki değişikliklere delalet eder. Kalp şeklindeki yastık yeni bir sevgili, yeni bir eş anlamlarına gelebilir. Şekli olmayan yastık ise tatil, yeni bir ev veya arabaya rivayette bulunabilir.

Rüyada Siyah Yastık Görmek

Siyah renk bilindiği üzere mateme delalet eder. Siyah yastığı tanımadığınız bir kişi size teslim ediyor ise kötü bir haber alınacağına, kimse teslim etmiyor sabit duruyor ise maddi açıdan problemler yaşanacağına işaret eder.

Siyah Yastık

Rüyada Yastık Pamuğu Görmek

Temiz yürekli, iyi kalbi olan insanın hayatınıza gireceğine rivayet eder. Ancak bu sevgililik şeklinde yorumlanmamalıdır. Hayatınıza girecek olan bu kişi yakın dost veya yeni aile bireyi şeklinde de olabilir.

Rüyada Yastık Minder Görmek

Rüyayı gören kişinin büyük bahçesi olan, bahçesinde çocukların ve köpeğin koşturduğu büyük evi olacağına işaret eder. Bu büyük ev düş sahibinin yıllar boyunca biriktirdiği helal para sayesinde alınacak ve beraberinde huzur gelecek yorumu yapılabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...