Rüyada Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyada Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyada Yaşlı Birinin Elini Öpmek, rüyayı gören kimse için yeni bir başlangıç anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sıradan ve sıkıcı hayatının bittiğine sıra dışı ve hareketli bir hayatın kendisini beklediğine delalet edilir.

Rüyada yaşlı birinin elini öpmek, rüya sahibinin kendini geliştirmek için bir konuda eğitim almaya karar vereceğine tabirdir. Rüya sahibi eğitim için gireceği bu yeni ortamda farklı kültürden insanlarla tanışacağına delalet edilir. Farklı bir tabire göre rüyada yaşlı birinin elini öpmek, rüyayı gören kimse için başarı anlamına gelir. Rüya sahibinin başarılı olacağı bir işe girişeceği şeklinde yorulur. Genel anlamı ile rüyada yaşlı birinin elini öpmek, rüya sahibi için hayatında güzel gelişmeler olacağına tabirdir.

Rüyada Gündüz Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyada Gündüz Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyayı gören kimse için rüyada gündüz yaşlı birinin elini öpmek, kişinin dostluklarının güçleneceği bir döneme gireceğine delalet edilir. Rüya sahibinin eski bir dostuyla ortak bir karar alacağına işarettir. Rüyada gündüz yaşlı birinin elini öpmek, kişinin bekar olması durumunda ise kadın arkadaşı ile ortak birtakım yeni oluşumlara gireceğine delalettir. Rüya sahibinin evli olması durumunda ise ailesinden bir üye ile bu yeni oluşumun içerisinde yer alacağına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada gündüz yaşlı birinin elini öpmek, kişinin ufak bir para kaybedeceğine işarettir. Düşürülen yada çaldırılan bu para ufak bir miktar olduğu için sorun olmayacağı şeklinde yorulur. Aynı zamanda gündüz yaşlı birinin elini öpmek, kişi için iyi ün sahibi olacağı bir döneme işarettir. Genel anlamı ile rüyada gündüz yaşlı birinin elini öpmek, kişiye güzel günler tabir etmektedir.

Rüyada Gece Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyada Gece Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyayı gören kimse için rüyada gece yaşlı birinin elini öpmek, çetrefilli yoldan elde edilen para anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında kolay yoldan para kazanamayacağına çok çaba sarf etmesi gerektiğine işarettir. Rüya sahibinin gece yaşlı birinin elini öpmek, aynı zamanda iş arkadaşlarından yada çalışanlarından biri ile sorun yaşayacağı anlamına da gelir. Kişinin bu dönem tartışma ortamlarından uzak durmasına yorulur. Farklı bir tabire göre ise rüyada gece yaşlı birinin elini öpmek, rüya sahibinin yalan söylemek zorunda kalacağı bir duruma işarettir. Rüya sahibi için bu beyaz yalanın bir soruna yol açmayacağı olarak gösterilir. Rüyada gece yaşlı birinin elini öpmek, genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için bir şeyleri elde edebilmek için çok çabalaması gerektiği bir döneme gireceğine delalet edilir.

Rüyada Tanımadığı Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyada Tanımadığı Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyayı gören kimse için rüyada tanımadığı yaşlı birinin elini öpmek, ufak bir yatırım yapacağına işaret edilir. Rüya sahibinin erkek olması durumunda rüyada tanımadığı yaşlı birinin elini öpmek, kendi işi için girişimde bulunacağına delalet edilir. Rüyada tanımadığı yaşlı birinin elini öpmek, rüya sahibinin kadın olması durumunda ise yapacağı ufak bir yatırımla kendi kendine yeni bir iş kapısı açacağına yorulur. Rüyada tanımadığı yaşlı birinin elini öpmek, farklı bir tabire göre ise ev değişikliği yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin şu anda oturduğu evden daha güzel, daha farklı bir semte taşınacağına işarettir. Genel olarak rüyada tanımadığı yaşlı birinin elini öpmek güzel şeylere tabirdir.

Rüya hakkındaki yorumum...