Rüyada Yangın Dumanı Görmek

Rüyada Yangın Dumanı Görmek

Rüyada Yangın Dumanı Görmek bu rüya toplumda ki herkesi ilgilendirecek bir olayın olacağına işarettir. Rüyada yangın dumanı görmek büyük kapsamlı bir sorun anlamına gelir. Duman kara ise kedere, üzüntüye işaret olup, beyaz duman ise birileriyle ortak olan soruna işarettir.

Rüyada yangın dumanı görmek bazı rivayetlere göre de bazen hayra işaret olabilir. Başka tabirlere göre bu rüya kişinin bütün dertlerinin sıkıntılarının biteceği anlamını da taşıyor olabilir. Bu durumun da yakın zamanda olacağı söylenir. Rüyada yangın dumanı görmek genel olarak böyle ifade edilir.

Rüyada Evinde Yangın Dumanı Görmek

Rüyada Evinde Yangın Dumanı Görmek

Kişi için iyiye yorulmaz. Rüya sahibi kişinin zorlu ve sıkıntılı günlere doğru gittiğinin göstergesidir. Rüyada evinde yangın dumanı görmek tabirlerinden bazıları kişinin medeni durumu üzerinden yorumlanır. Rüyayı gören eğer evli ise eşiyle yaşayacağı sıkıntılı, zorlu günlere habercidir. Rüya sahibi kişi eğer evli değilse ailesiyle büyük problemler içine girecek demektir. Rüyada evinde yangın dumanı görmek genel olarak bu şekilde tabir edilir.

Rüyada Devlet Kapısında Yangın Dumanı Görmek

Rüyada Devlet Kapısında Yangın Dumanı Görmek

Rüyayı gören kişi için menfaatine dair bir takım işler olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada devlet kapısında yangın dumanı görmek rüyayı gören kişinin devlet dairesinde işe gireceği delalet edilir. Başka bir rivayete göre de bir devlet adamının rüya sahibine büyük bir yardımı olacağı şeklindedir. Rüyada devlet kapısında yangın dumanı görmek bazı rivayetlere göre de toplumu yöneten insanlarla ilişkilidir. Toplumu yöneten insanlar içinde işini düzgün yapmayan, cahil kimseler olduğu yönünde delalet edilir. Bu insanlar yüzünden halkın büyük eziyet çektiği, insanların hak etmediği şeyler yaşayacağı rivayetler arasındadır. Rüyada devlet kapısında yangın dumanı görmek rüya tabircileri tarafından genel olarak bu şekilde tabir edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...