Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek gibi görülen kötü rüyalar, bazen aile, arkadaşlar veya başka bir travma ile ilgili olarak çocukluğunda tüm yaşamın boyunca çözümlenmemiş bastırılmış bilinçsel uyumsuzluğun, çözümlenmemiş sorunların bir göstergesidir. Rüyada, yakın arkadaşınla kavga etmek çözülmemiş problemlerle ilgili ipucu olarak bir rüyanın içeriklerine, gerçeklere bakmak, muhtemelen oldukça açık olan bazı gerçekleri görmemizi sağlar.

Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek esnasında yarattığı hislere ve rüyada geçirdiğiniz hislere bakın. Sahip olduğunuz gerçek dünyadaki problem, temel olarak bu duygularla ilgili bulunacaktır. Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek, kaygı duygusu oluşturuyorsa, yapmanız gereken bir seçimi yapmadığınızdan dır. Yada yaptığınız seçimden memnun kalmamanız dan dolayıdır. Rüyada, yakın arkadaşınızla kavga etmek kaygı yoksa yaptığınız seçimlerden memnun olmaktır. Öz güvene ve öz saygıya sahip olmanın bir göstergesidir. Rüyada, yakın arkadaşınla kavga etmek emin olmadığınız bir kararın doğru olduğunu düşündüğünüzden kaynaklanabilir. Herkes hata yapar ve en değerli olan kişi sizsiniz. Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek doğru kararı veya yanlış kararların sizi üzmesi demektir. Rüyada yakın arkadaşınızla kavga etmek rüyası bir kararın doğru olup olmadığından emin değilseniz, bazen yaşamda ilerlemek için kararların verilmesi gerekir. kusursuz ve doğru bir çözüm bulunmadığını anlamanız gerekmektedir.

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Etmek ve Korkmak

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Etmek ve Korkmak

Eğer bir korku duygunuz varsa, genellikle yapılması gereken bir karar verememe sonucudur. Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek ve korkmak duygusu, ya aynı zamanda ya da ayrı rüyalarda kaygıya eşlik edecektir. Rüyada yakın arkadaşınızla kavga etmek ve korkmak hayatınızdaki bir şey hakkında bir karar vermeli ve yolunuza devam etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Rüyada yakın arkadaşınızla kavga etmek ve korkmak içeriğine baktığınızda ve sonrasında uyandıktan sonra oluşan duygular sizin hayatınıza etki etmemelidir. Ne olursa olsun yola devam edin.

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Etmek ve Kan gelmesi

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Etmek ve Kan gelmesi

Pek iyi sayılmayan bu rüyada yukarıda ki psikolojik durumlardan ayrı değerlendirecek olursak Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek ve kan gelmesi yakın birinden ayrılacağınız anlamına gelir. Rüyada, yakın arkadaşla kavga etmek ve kan gelmesi bazende sevdiğiniz birini kaybedeceğiniz anlamına gelir.

Rüya hakkındaki yorumum...