Rüyada Yakalanmak

Rüyada Yakalanmak

Rüyada Yakalanmak yapmış olduğunuz bir hatanın ya da yanlışın gün yüzüne çıkacağını ifade eder. Rüyada yakalanmak tabiri kısa süre içerisinde sevdiklerinize mahçup olacağınız bir durum ile yüz yüze gelebilirsiniz. Ayrıca rüyada yakalanmak tabiri doğrultusunda yapmış olduğunuz hataların ve yanlışların istemediğiniz neticelere sebebiyet vereceğini söylemek hiç de yanlış olmaz.

Rüyada Yakalanmak, yakın bir gelecekte riskli işe kalkışacağınıza delalet eder. Bu iş kapsamında sevdiklerinizi ve kendinizi tehlikeye atabilir ve kötü sonuçlar alacağınız durumda kalabilirsiniz. Rüyada yakalanmak, özellikle sevdiğiniz insana karşı hata yapacağınızın habercisidir. Bu insanın sizin için değerli olması ve bu insanla duygusal bağlarınızın bulunması durumu, yapmış olduğunuz hatayı daha da kritik hala getirmektedir. Rüyada yakalanmak tabiri doğrultusunda yapacağınız hata yüzünden çevrenizdeki insanların ve ailenizin size olan bakış açısında köklü değişiklik meydana gelebilir. Size güvenen insanlar, size karşı güvenlerini kaybedebilirler. Kısaca rüyada yaklanmak durumu, yapmış olduğunuz hataların sosyal hayatınızda belirli olumsuz neticelere sebebiyet vereceğine delalet eder.

Rüyada Polise Yakalanmak

Rüyada Polise Yakalanmak

Rüyada polise yakalanmak durumu, beklenmedik bir anta yüzleşeceğiniz haksızlığın habercisi olarak yorumlanır. Rüyada polise yakalanmak tabiri doğrultusunda özellikle yapmadığınız şey yüzünden cezalandırılabilir ve yapmadığınız bir şeyin yükümlülüğü altına girebilirsiniz. Yine aynı şekilde rüyada polise yakalanmak durumu, sosyal hayatınızdaki bir takım problemlerin giderek daha da can sıkıcı bir hale geleceğine delalet eder. Bu problemlerin sizin için büyümesiyle birlikte problemlere çözüm bulmanız da bir o kadar zorlaşacak ve dolayısıyla kendinizi bir o kadar çaresiz hissetmenize sebebiyet verecektir.

Rüyada Kovalanmak ve Yakalanmak

Rüyada Kovalanmak ve Yakalanmak

Rüyada kovlanmak ve yakalanmak, geleceğe dair yapmış olduğunuz yatırımların hepsinin boşa gideceğine delalet eder. Rüyada kovalanmak ve yakalanmak tabiri doğrultusunda, size karşı samimiyetsiz davranışlar sergileyen arkadaşlarınız arkanızdan sizinle alakalı kötü düşünceler benimseyebilir. Tüm bunların yanı sıra rüyada kovalanmak ve yakalanmak durumu, geleceğe dair bir güvensizlik duyacağınızın habercisidir. Bu güvensizlik yüzünden her şeyden elinizi ayağınızı çekmek isteyebilir ve kendinizi birçok şeyden soyutlayabilirsiniz. Kısaca rüyada kovalanmak ve yakalanmak durumu, uğursuzluklar yaşacağınıza eden rüya imgesi olarak yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...