Rüyada Yağmur Altında Islanmak

Rüyada Yağmur Altında Islanmak

Rüyada yağmur altında ıslanmak, rüya sahibinin eline tez zamanda para geçeceği anlamına gelir. Yağmur, gerçek hayatta da bereketi ve bolluğu simgelediği için yağmurda ıslanan bir kişi, maddi sıkıntılarından kurtulur. Rüyada yağmur altında ıslanmak, rüya sahibi için ayrıca hastalıklardan kurtulmaya, ruhsal arınmaya işarettir.

Rüyada yağmur altında ıslanmak, rüya sahibinin her zamankinden daha yoğun bir iş temposuna gireceği anlamına gelir. Yağmur sağanak şeklindeyse zaman zaman hızlanıp yavaşlayan bir tempoda hayata devam edileceği belirtilir. Yağmur altında ıslanmak, rüya sahibinin hayalini kurduğu ama yapamadığı işleri sembolize eder. Toplum baskısı ve toplumun ne düşündüğünü fazla önemseme sebebiyle kişinin çoğu şeyden kendini alıkoyduğu rüya için yapılabilecek bir başka yorumdur. Yağmur altında şemsiye ile dolaştığını görmek, kişinin karşılaşacağı zorluklara karşı tedbir aldığı anlamına gelir.

Rüyada Yağmur Altında Islanmak

Rüyada Yağmur Altında Islanmak ve Hasta Olmak

Bir kişi, rüyasında yağmur yağarken şemsiyesiz dolaştığını ve hasta olduğunu görüyorsa tedbirsiz davrandığı anlamına gelir. Rüyada yağmur altında ıslanmak ve hasta olmak, kişinin tahmin edilebilir durumlara karşı, gerekli önlemleri almayan yapıda olduğunu gösterir. Sağlığına yeterince önem vermemek, rüya için belirtilecek başka bir yorumdur. Rüyada yağmur altında ıslanmak, bu durumdan rahatsız olunuyorsa olumsuz anlamlar taşır. Rüyada yağmur altında ıslanan kişi, sonunu hesap etmeden yapacağı işler nedeniyle başını derde sokar. Diğer taraftan ise temiz bir yağmur suyu ile ıslandığını gören kişi için hayırlı haberler mevcuttur. Hayırlı kısmet, hayırlı iş ve hayırlı eş şeklinde yorumlanmaya müsaittir. Çamur yağmuru altında ıslandığını görmek, kötü laflar işitmeye, iftiraya uğramaya, kıskanç arkadaşa yorumlanır.

Rüyada Yağmur Altında Islanmak

Rüyada  Yağmur Altında Islanmak Sevgiliyle Yağmur Altında Dolaşmak

Sevgili ile birlikte temiz bir yağmur suyu altında ıslandığını görmek, uzun süreli ilişkiye işarettir. Rüyada yağmur altında ıslanmak, sevgiliyle birlikte vakit geçirmek, kişinin sevgilisi ile arasındaki bağın güçleneceği anlamına gelir. Rüyada yağmur altında ıslanmak ve yanında sevgilisinin olduğunu görmek, birlikte eğlenceli vakitler geçirmeye işaret eder. Yağmur yağdığını ve sevgilisinin kendine şemsiye tuttuğunu görmek, sevgi ve saygı çerçevesinde yaşanacak aşk ilişkisini simgeler. Kendisine çok değer veren bir insanla birlikte olmaya, mutlu zamanlar geçirmeye dair yorumlar da rüya için belirtilebilir. Yağmur altında ıslanmak, rüya sahibinin her zamankinden daha zengin bir yaşam süreceğini ifade eder. Sevgiliyle yağmur altında ıslandığını gören kişi, mutlu bir evlilik yapar. Eşi ile birlikte olduğunu görmek ise daha güçlü bir sevgi bağının oluşacağını anlatır.

Rüyada Yağmur Altında Islanmak

Rüyada Yağmur Altında Islanmak ve Ferahlamak

Kişi, rüyada bunaldığını düşündüğü bir anda üzerine yağmur yağdığını görüyorsa sıkıntılarından kurtulur. Rüyada yağmur altında ıslanmak ve ferahlamak, rüya sahibinin hayatında yolunda gitmeyen birçok şeyi yoluna koyacağı anlamına gelir. Yağmur altında ıslanıp rahatladığını görmek, rüya sahibinin kendini daha iyi hissedeceği, sağlığına daha dikkat edeceği şeklinde yorumlanır. Yağmurda ıslanmak, ruhsal olarak verilen büyük bir mücadele olduğunu ancak bu sıkıntılı sürecin son bulacağını ifade eder. Bereketli kazanç sağlanacağı, savurganlık yapılmadığı takdirde maddi sıkıntı çekilmeyeceği rüya için belirtilen yorumlar arasındadır. Yağmur altında yürümek ve ıslanmamak, hayal kırıklığı yaşamaya, işte zarar etmeye, okul başarısında düşüşe işaret etmektedir. Ayrıca normalde yağmur altında yürümeyi seven bir kişi için rüya, hayırlı gelişmeleri temsil eder.

Rüya hakkındaki yorumum...