Rüyada Vampir Görmek

Rüyada Vampir

Rüyada Vampir Görmek kolay sinirlenen birisi olarak yansır. Gören kişi çevresinde yaşadığı olaylara ya da gözlemlediği olaylara karşı duygusuz düşüncesiz şekilde yaklaşıyor bu nedenden dolayı, tepki görüyor.

Rüyada Vampir İnsan Görmek

İnsan kılığında ya da normal insanın dönüştüğünü gördüyseniz, bu etrafınızda gizli ve sizi çekemeyen bazı düşmanlarınız olduğuna işarettir. Düşmanlar aynı zamanda tehlikeli ve yolunuza taş koymaya çalışan kişiler de olabilir.

vampir

Rüyada Vampir Sevgili Görmek

Kişinin sevgilisine gerektiği gibi davranmadığını göstermektedir. Aynı zamanda sevgilinin hoşnutsuz olması anlamına da gelir. Sevgiliden çok fazla şey istemek ve onu sık boğaz etmek olarak ifade edilir.

rüyada vampir

Rüyada Vampir Olduğunu Görmek

Çevresine karşı yanlış tutum içerisinde olan, düşünmeden hareket eden ve bu yüzden istemeden de olsa onu sevenleri kıran kişi ile tabir olunur. Özellikle ailenizle olan ilişkilerinize dikkat etmeli onlara karşı olabildiğince nazik davranmalısınız. Arkadaş eş dost her zaman bulunur ancak aile tektir.

Rüyada Vampir Öldürdüğünü Görmek

Geçmişte yapmış olduğunuz hatalardan dolayı ders çıkarmanız ve bu sayede daha da başarılı adımlar atarak, hem maddi hem de manevi olarak kazanacağınız anlamına gelir. Hataları bir daha tekrarlamamanız ilerideki yaşamınızı güzellikler içince geçireceğiniz anlamını taşır.

vampir

Rüyada Vampir Bebek Görmek

Sizin için küçük ama tehlikeli işe kalkışmanız olarak ifade edilebilir. Hatayı her ne kadar hor görseniz bile hayatınıza etkisi önemli olacak domino taşı misali yıkım yaşanacak. Bu nedenle tedbirli olmalısınız.

Rüyada Vampir Dişi Görmek

Sizin fark edemediğiniz gizli bir düşmanınız özellikle de iş hayatınızda başarılı olmanızı ve yüksek yerlerde olmanızı kıskanıyor olabilir. Kıskanç bir arkadaş olarak da yorumlanır. Yakın çevrenizde çalışan müdürünüz amiriniz şefinizin olma durumu biraz daha yüksektir.

Rüyada Vampir Adam Görmek

Şayet bir işletme sahibi iseniz, çalışanlarınıza karşı hoşgörülü davranmıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumdan sıkılan ve psikolojik olarak etkilenen personeller artık sizden memnun değiller.

Rüyada Arkadaşını Vampir Görmek

Bir arkadaşınızın ya da çevrenizde sevdiğiniz birisinin çeşitli çıkarları için size hoşgörüsüz, alaycı ya da kırıcı davranması ile yorumlanır. Siz malum kişiyi yakın olarak görüyorsunuz ancak o sizi tamamen kendi amaçları için kullanıyor.

Rüyada Bayan Vampir Görmek

İşinde titiz bir kadına işarettir. Bu kadın her zaman için başarıyı hedefleyen, önemli amaçları olan ve bu amaçları doğrultusunda da iyi kazançlar elde edecek başarılı bir iş kadınıdır. Bekarsanız böyle güzellikte ve özellikte bir eşiniz olacağına delalet eder. Bu başarılı kadın sizi en üst seviyelere çıkaracaktır.

Rüyada Eşini Vampir Görmek

Eşinize karşı yeterince sorumluluk almadığınızı, onun çeşitli ihtiyaçlarını görmezden geldiğinizi ifade eder. Böyle bir durumda kişinin eşine karşı daha istekli ve problem çözen bir yaklaşımda bulunması önerilir.

Rüya hakkındaki yorumum...