Rüyada Uçurtmayla Uçmak

Rüyada Uçurtmayla Uçmak

Rüyada Uçurtmayla Uçmak kişinin arzu ettiği mertebeye ulaşacağının habercisidir. Rüyada uçurtmayla uçmak hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşacağına, dileklerinin gerçekleşeceği yönünde haberlerdir. Uçurtmayla uçmak insanın rüyada gerçek hayatı gibi hafif ve sorunsuz olduğunu gösterir. Rüyada uçurtmayla uçmak insanın hiç beklemediği yerlerden güzel haberler gelmesi şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada uçurtmayla uçarken duran bir uçurtma görüyorsanız gelecek haberlerin beklediğini görürsünüz.

Rüyada uçurtmayla uçmak anında rüyada bulutların içine çok giriyorsanız kontrolü kaybediyorsunuz demektir. Uçmak güzel bir şey gibi görünse de rüyada olsa da dikkatli olunması gerekir çünkü gerçek yaşantımıza yansır. Bazı rivayetlere göre de uçurtmayla uçmak kişinin karşısına iyi bir eş çıkması demektir.Rüyada uçurtmayla uçmak genel anlamda hayra yorulur. Kimi rivayetlere göre rüyada uçurtmayla uçmak olumsuz sonuçlar da doğurabilir dikkat edilmelidir.

Rüyada Uçurtmayı Elinden Kaçırmak

Rüyada Uçurtmayı Elinden Kaçırmak

Farkında olmadan herhangi birini mutlu edeceğinize işarettir. Rüyada uçurtmayı elinden kaçırmak hayra yorulur. İnsanın eline güzel fırsatlar geçeceğinin belirtisidir. Uçurtmayı elinden kaçırmak kişi bekar ise ona hayırlı bir kısmet çıkmasına da işaret olabilir. Kimi rivayete göre rüyayı gören kişi bu hayırlı kısmeti ilk olarak uçurtmayı uçururken göreceğini söyler. Ayrıca elinden kaçırırken bakışacakları yönünde söylentiler vardır. Uçurtma kaçırmak söyleminden de anlaşıldığı gibi iyi fırsatları teptiğinin habercisi de olabilir. İnsan elinden geldiğince fırsatları kaçırmamak için elinden geleni yapmalıdır

Rüyada uçurtma kaçırmak gerçek hayatta kişi uçağa binecek ise, uçağı kaçırmak gibi anlamlarda rüyada uçurtmayı elinden kaçırmak başlığı altına girer. Kimi tabire göre de rüyada uçurtmayı elinden kaçırmak eğer kişinin sevgilisi veya eşi varsa onlardan ayrılacağına işaret olabilir. Uçurtmayla uçarken de uçurtmayı kaçırıyor olabilirsiniz. Rüyada uçmak güzel olsa da uçurtmayı kaçırma iyinin yanında kötü sorunlar da doğurabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...