Rüyada Uçağın Düşmesi

Rüyada uçağın düşmesi gören kişinin çok fazla hedefleri olduğu anlamına gelir. Rüyada uçağın düşmesi kişinin bazı hedefleri olduğu ve bu hedeflere ulaşmak için çok çalıştığı anlamına gelir. Memur ise işlerini özveriyle yaptığının göstergesidir. İş hayatında ise sürekli fırsatları kovaladığı ve kendini yüksek makamlara hazırladığı yorumlanır.

Rüyada uçağın düşmesi gören kişi muntazam ve düzenli bir hayatı vardır. Çok çalışan ve geleceğini planlayan kişinin gözü hep yüksektedir. Rüyada, uçağın düşmesi ise maalesef kişinin kendine yanlış hedefler seçtiği ama çok uğraşarak bir yerlere gelebileceğine işarettir. Rüyada uçağın düşmesi gören kişi çok çalışıp bir yerlere gelse de  orada durması çok zordur. Rüyada, uçağın düşmesi görmek rüya sahibi çok hızlı yükselip çok çabuk inecektir demektir. Rüyayı gören kişi bu sebeple çok dikkatli olmalıdır. Boş hayallerin peşine koşmamalıdır. Daha sağlam ve olabilecek hedeflerle yavaş yavaş gitmelidir. Rüyada, uçağın düşmesi gören kişi her şeyi hesaplamalıdır ki sonra bütün emekleri boşa gitmesin. Rüyada uçağın düşmesi kişinin heveslerinin kırılacağı her şey çok güzel giderken bir anda tufana yakalanacağına tabir edilir. Rüyada uçağın düşmesi kişinin hayatına çeki düzen vermesi için bir alamettir. Gittiği yolda hedeflerini yerine getirirken başına gelebilecek tehlikeleri öngörmesi gerekmektedir.

Rüyada uçağın düşmesi

Rüyada Uçağın Düşmesi ve Yıldırım Çarpması

Rüya sahibi için gökten bir uyarı gelmiştir. Rüyada uçağın düşmesi ve yıldırım çarpması gören kişi yaptığı iş ne kadarda iyi olsa pek hayırlı bir iş değildir. Bu sebeple kişi gittiği yolda ilahi bir ihtar almıştır. İş hayatında ne kadar kazançlı bir yaşamı varsa da hayırlı bir uğraşı yoktur. Maddi olarak kazansa bile hayatının devamında mutlu olamayacaktır. Rüyada görülen uçağın düşmesi ve yıldırım çarpması aile hayatına yansıması bazı şeylerin ters gidebileceğine yapılan yanlışların ve hataların yüzünden bu tarz bir imtihana tabi tutulacağının belirtisidir.

Rüyada uçağın düşmesi

Rüyada Uçağın Dağa Çarpıp Düşmesi

Rüyada görülen dağın büyüklüğünde hedefleri ile arasında engel olacaktır.  Rüyada uçağın dağa çarpıp düşmesi kişinin işleri çok güzel giderken sorunsuz hayatı varken aşamayacağı engeller olacaktır. Rüyada uçağın dağa çarpıp düşmesi gören kişi hedeflerine ulaşmaması için engel koyulacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...