Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek

Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek

Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek rüyayı gören kimse için pişmanlık yaşayacağı döneme tabir edilir. Rüyada tekerlekli sandalye görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da sosyal yaşantısında yapacağı sorumsuzluklar sonucunda büyük pişmanlıklar yaşayacağı bir döneminin olacağına alamet edilir. Rüyada tekerlekli sandalye görmek kişinin yaptığı sorumsuzluklar sonucunda çevresine vereceği zarar yüzünden vicdan azabı çekeceğine delalet edilir.

Farklı bir tabire göre ise rüyada tekerlekli sandalye görmek rüyayı gören kişinin istemsiz olarak yapacağı hatalara yorulur. Bu hatalar yüzünden sıkıntılı dönemler yaşayacağına hatta iş hayatının sonlanabileceğini alamet edilmektedir. Genel anlamı ile rüyada tekerlekli sandalye görmek kişinin sıkıntılı, zorlu dönemler geçireceğine bu dönemler yüzünden pişmanlığına delalet eder.

Rüyada Tekerlekli Sandalye Aldığını Görmek

Rüyada Tekerlekli Sandalye Aldığını Görmek

Rüya sahibinin hayatında ters giden dönemlere alamet edilir. Rüyada tekerlekli sandalye aldığını görmek kişinin iş hayatında yapacağı bir yanlış yüzünden şirketi uğratacağı zarara ve işinden olmasına yorulur. Rüyada tekerlekli sandalye aldığını görmek ayrıca kişinin yakın zaman içerisinde yaşayacağı aile sorunlarına işarettir. Bu yüzden evini değiştireceğine ve ailesi ile arasında küslük yaşayacağına alamet edilir. Farklı bir tabire göre ise rüyada tekerlekli sandalye aldığını görmek rüya sahibinin gerek sosyal yaşantısında gerekse ailesi ile olan ilişkilerinde yalnız başına olmayı daha çok sevdiğini ve her fırsatta yalnız kalmaya çalıştığına alamettir.

Rüyada Tekerlekli Sandalye de Oturduğunu Görmek

Rüyada Tekerlekli Sandalye de Oturduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin büyük bir işin altına gireceğine alamettir. Rüyada tekerlekli sandalye de oturduğunu görmek rüyayı gören kişi için altından kalkamayacağı bir işin altına gireceğine işarettir. Arkadaşından alacağı yardım ile bu işi hakkıyla tamamlayacağına işaret edilir. Rüyada tekerlekli sandalye de oturduğunu görmek farklı bir tabire göre ise kişinin gerek maddi gerekse manevi açıdan her zaman ailesinin yanında olacağına delalet olur. Ve onları ilk planda tuttuğuna işarettir.

Rüya hakkındaki yorumum...