Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada Tatlı Yemek rüyayı gören kişinin ev sahibi veya kiracıları ile yaşayacağı münakaşalara işaret eder. Kirada oturuyor ise evinden zorla çıkartılacak, ev sahibi ise kiracısı veya komşuları ile kavga edecek şeklinde düşünülebilir. Ev ahalisinin huzurunu bozacak olayların habercisi niteliğindedir.

Rüyada Cevizli Tatlı Yemek

Rüyayı gören kişinin sağlığına dikkat ettiğine ve etrafındaki insanların da dikkat etmeleri için çaba harcadığına delalet eder. Yediği besinlere dikkat edip, düzenli spor yapan rüya sahibinin ömrünün de uzun olacağının işaretçisidir. Etrafındaki insanlara çok baskı yapmasından kaynaklı olarak insanlar ile arasının bozulacağına da delalet edebilir.

Rüyada Tatlı Birşey Yemek

Hayatın stresinin ve sıkıntılarının arasında karşısına çıkacak bir şey ile ufak da olsa mutluluk yaşanacağına işarettir. Bu ufak şey yolda giden bir çocuğun rüya sahibine gülümsemesi veya sevilecek bir hayvan ile kurulacak bağ şeklinde olabilir.

Tatlı Birşeyler Yemek

Rüyada Tatlı Elma Yemek

Rüya sahibinin yedikleri ve içtikleri ayrı gitmeyen birisi ile sevgili olacağına delalet eder. Her anını beraber geçireceği bu insan ile çok fazla anısı olacak olan rüya sahibinin bu ilişki bitse dahi bu insanı unutamayacağı yorumu getirilir.  Herkesin hayatında büyük bir aşkı vardır ve bu insan rüyacının büyük aşkı olacaktır şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Tatlı Meyve Yemek

Rüyayı gören kişinin halde çalışan bir insan ile samimi bir ilişkisi olacağına ve bu sayede meyvelerin en güzellerini yiyeceğine işaret eder. Çoğu insanın iki üç katı fiyata aldığı meyveleri ve sebzeleri rüya sahibi hem ucuza alacak hem de en güzellerini yiyecek şeklinde yorum getirilebilir.

Rüyada Çilekli Tatlı Yemek

Cinsel hayatın coşkulu ve şehvetli olacağı bir döneme işaret eder. Rüyayı gören kişinin birlikte olduğu insan ile yeni deneyimler yaşayacağına ve bu deneyimleri birlikte keşfedeceklerine işarettir.

Çilekli Tatlı Yemek

Rüyada Tatlı Ayva Yemek

Ağızda tatlı bir his bırakan ayvanın bulunması genellikle zordur. Rüya sahibinin rüyasında yediği ayvanın tatlı olmasının anlamı hayatında şu ana kadar ona zarar veren ilişkiler yaşadığı ancak bu durumu karşısına çıkacak olan insan ile aşıp mutluluğu yakalayacağı şeklindedir.

Rüyada Tatlı Poğaça Yemek

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde gıda zehirlenmesi sorunu ile karşılaşabileceğine ve bir süre hayatındaki işlere bu sebepten dolayı ara vermek zorunda kalabileceğine delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...