Rüyada Tarçın Görmek

rüyada tarçın

Rüyada tarçın görmek yaşamımızda önemli bir yeri bulunan baharattır. Bu baharat kullanıldığı yere göre yemeğin tadını alır veya tadına tad katar. Bu anlamda tarçın yaşamımızda dengeli ilişkilerin, hassasiyetin simgesidir. Rüyada tarçın tadı hissetmek, rengi görmek farklı anlamlara gelmekte, bu farklılıklar farklı yorumlara ihtiyaç duymaktadır.

Rüyada Tarçın İçtiğini Görmek

Rüya gören kişinin gelecek günlerde karşılaşacağı, duyacağı olaylar, haberler yüzünden kendisini kötü hissedeceği anlamına gelmektedir. Kişi olaylar karşısında olabildiğince dengesini, keyfini korumaya çalışmalı ancak olayların önüne geçilemeyeceğini de kabullenmelidir.

tarçın

Rüyada Tarçın Yediğini Görmek

Rüyayı görenin yakın zamanda karşılaştığı olaylar nedeniyle hiddetlenmesi, istemediği sözler söyleyerek olayla ilgili diğer kişilerin kalbini kırması, onlarla arasındaki bağın bozulmasına neden olması anlamına gelmektedir. Kişi yakın gelecek başına gelecek olaylar karşısında sakinliğini korumaya çalışmalı, ağzından çıkanlar konusunda dikkatli olmalıdır.

Rüyada Tarçınlı Kek Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın zamanda karşılaşacağı olayların kişinin gündelik yaşam keyfinin artışına neden olacağı, kişinin yaşam karşısında tutumunun daha enerjik ve mutlu olacağı anlamına gelir. Kişi yakın gelecekte yaşamından zevk alacak ve keyifli durumu sevdiklerinin de enerjik ve iyi hissetmelerine sebep olacaktır.

tarçınlı kek

Rüyada Tarçınlı Kurabiye Yediğini Görmek

Kişinin çocuğu varsa çocuğuyla, çocuğu yoksa küçük yaşta bir yakınıyla bir arada bulunacağı ve onunla sohbet ederek, oyun oynayarak mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Kişi tarçınlı kurabiyenin kokusuyla çocukluğunu, yaşam sevincini hatırlayacak, çocuğu veya küçük yaşta tanıdığıyla oynarken yeniden çocukluğunun mutluluğunu hissedecektir.

Rüyada Tarçın Rengi Görmek

Kişinin yaşamında önem verdiği olay, kişi, kurumların önemlerinin azalması anlamına gelmektedir. Kişinin tüm yaşamı değişime uğramayacak ama yakın gelecekte kişi, kurum, olaylardan bazıları hakkında görüşlerinin artık bir anlamının kalmadığı veya eskisi kadar kendisini heyecanlandırmadığını fark edecektir. Kişinin öncelik verdiği olay, kişi, kurumlar değişecektir.

Rüyada Tarçın Çubuğu Görmek

Rüyayı görenin yakın geçmişte veya yakın gelecekte aile veya dost toplantısına katılacağı, bu toplantı sırasında yaşama ilişkin görüşlerinin renkleneceği ve zenginleşeceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören son zamanlarda çok fazla iş yoğunluğuna maruz kaldığı için hayata bakışı matlaşmış ve yaşam enerjisinin renkliliği azalmıştır. Kişi sosyal yaşamını zenginleştirerek yeniden eski enerjisine kavuşacaktır. Kişinin bu süreçte atak olması, yakınlarıyla buluşma görüşme fırsatları yaratması kendisi açısından da faydalıdır.

Rüya hakkındaki yorumum...