Rüyada Taramak Görmek

rüyada taramak

Rüyada taramak tarak görmek rüyada sakal yün bıyık saçtararken kendini görmek veya saç tararken saçının döküldüğünü, at taradığını görmek gibi farklı şekillerde yorumlanabilecek rüyadır.

Rüyada Saç Taradığını Görmek

Kişi rüyasında kendi saçını tarıyorsa bu durum geçmiş ilişkilerini değerlendirdiğini ve gelecekte yaşayacağı ilişkilere dair kararlar aldığı anlamına gelmektedir. Kişi rüyasında başkasının saçını tarıyorsa saçını taradığı kişiye ilişkileri konusunda tavsiye verecek veya yardımcı olacak anlamına gelmektedir. Saçını taradığı kişiyi tanımıyorsa yakın zamanda bu kişiyle tanışacağı anlamına gelmektedir.

saç taramak

Rüyada Bıyık Taradığını Görmek

Rüyayı gören kendi bıyığını tarıyorsa bu durumda iş yaşamıyla ilgili önemli bir karar sürecinin kendisini etkileyeceği anlamına gelmektedir. Kişi çalıştığı iş yerinde yükselecek, yeni sorumluluklar üstlenecektir. Başkasının bıyığını tarıyorsa yabancı kişinin rüyayı görenin iş yaşamında önemli bir etkisi olduğu görülecektir. Rüyayı gören çocuğunun bıyığını taradığını görüyorsa çocuğunun artık aileden uzaklaşacağı ve ayakları üzerinde durmaya başlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yün Taramak

Yün taramak oldukça zahmetli ve sonuç olarak güç, enerji isteyen bir eylemdir. Rüyada yün kişinin iş, aile ve bireysel yaşamının bir arada bulunduğu zihnidir. Kişi yün tararken aslında kendi içsel yaşamını düzenlemeye çalışıyor ve günlük yaşamında yaşadığı sıkıntılara ilişkin çözüm yolları arıyor demektir.

Rüyada Sakal Taradığını Görmek

Rüyayı gören eğer erkekse ve kendi sakalını tarıyorsa bu durumda aile kurma kararı verdiğini ve bu kararla ilgili yakında çok net adımlar atacağını göstermektedir. Rüyayı gören kişi kadınsa ve sakalını taradığı kişi tanıdığı biriyse bu kişiye yakın zamanda yaşayacağı ilişki konusunda akıl vereceği yol göstereceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi kadınsa ve sakalını taradığı kişiyi tanımıyorsa kişinin yaşamında çok önemli bir yerinin olacağı ve yakın zaman içerisinde kişiyle tanışacağı anlamında yorumlamak mümkündür.

sakal taramak

Rüyada Tararken Saç Döküldüğünü Görmek

Kişi yaşamında önemli bir kişi, nesne veya hayvanı yakın gelecekte kaybedecektir. Kişinin bu kaybı duygu durumunu doğal olarak etkileyerek bir süre bu olayın etkisi altında kalmasına neden olacaktır. Ancak bu durum aynı zamanda kişinin acılar, kayıplar karşısında dayanıklılığının sınanması olacaktır. Kişi bu sınavdan geçebilirse yaşamına daha olgun bir bakış açısıyla yaklaşabilecektir.

Rüyada Taramak Görmek/Atı

Kişinin yakın gelecekte bir seyahate çıkacağının işareti rüyada at taradığını görmesidir. At yolculuktur ve  yolculuk sırasında en büyük dayanaktır. Kişi seyahati sırasında sevdiklerinden maddi ve manevi destek alabilecektir ancak öncelikle sevdiklerini ikna etmek zorundadır.

Rüya hakkındaki yorumum...