Rüyada Tansiyon Görmek

rüyada tansiyon görmek

Rüyada tansiyon görmek kişinin kendisini fiziksel olarak iyi hissetmediği daha önce yaşadığı sağlık sorunu, baş dönmesi, halsizlik varsa bundan dolayı korku yaşadığına işarettir. Kişi kısa zamanda benzer sorunla karşılaşmamak için sağlığına, yiyeceklerine dikkat etmeli ve yoğunluğunu kaldırabilecek kondisyona sahip olup olmadığını kontrol etmelidir.

Rüyada Yüksek Tansiyon Görmek

Rüyanın gündelik yaşamda yaşadığı sıkıntılarla baş etmekte zorluk çektiği özellikle kısa geçmişte yüksek tansiyon, baş ağrısı gibi bir sıkıntı yaşadıysa bu sorunun yakın gelecekte yeniden kendisini göstereceğine delalettir. Bilinçaltı kişinin kendisini kontrol etmesi, sağlığına dikkat etmesi konusunda önceden uyarmaktadır. Kişi hem gündelik yaşamda yaşadığı sıkıntılara çözüm yolları geliştirmeli hem de bu süreçte sağlığına dikkat etmelidir.

tansiyon

Rüyada Düşük Tansiyon Görmek

Rüyayı gören kişinin fiziksel durumunun kırılgan olduğunu ve işlerine odaklanmakta zorluk çektiğini gösteren bir işarettir. Kişi çevresinden destek almaktan çekinmemeli, bu destekten aldığı güçle yaşam enerjisine yeniden kavuşmayı başarmalıdır. Kişinin yakın gelecek sağlık sorunları yaşayabileceği de bu rüya ile kendisini göstermektedir.

Rüyada Tansiyon Ölçtüğünü Görmek

Bireyin yakın çevresiyle iletişiminin artacağına işarettir. Kişi yakın geçmişte kaybolan huzurunu ve ferahlık duygusunu yeniden yakalamaya çalışmakta, bu süreçte güvendiği tanıdığı ailesi, yakınlarıyla bir araya gelerek kendi yaşamını değerlendirmektedir.

tansiyon

Rüyada Tansiyon Ölçtürdüğünü Görmek

Rüyayı görenin yakın gelecekte sağlık sorunları yaşayabileceğine işaret eden bu rüya kişinin halihazırda kendisini iyi hissetmediğini de gösterir. Birey yeme içme düzenine ve günlük yaşamda kondüsyonuna dikkat etmeli, imkanları uygunsa doktora gitmekten çekinmemelidir.

Rüyada Tansiyonun Fırladığını Görmek

Kişinin çok yakın bir zamanda beklenmedik tempoyla karşı karşıya kalacağını gösterir. Bu tempo iş seyahati olabileceği gibi aile içinde hayırlı iş için yoğunlaşacağı anlamına da gelebilir. Kişi bu süreç içerisinde yoğunluktan şikayetçi olmasına rağmen yoğunluktan kaçma şansına sahip olmayacaktır. Birey yakın geleceğinde oluşacak bu tempoya karşı önlemlerini almalıdır.

Rüyada Tansiyon Hastası Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın çevresinde rahatsızlanan bir kişinin olduğunu gösterir. Bu kişi tansiyon gibi sürekli hastalığa sahip olabileceği gibi grip gibi geçici rahatsızlık da yaşayabilir. Rüyayı gören ile hasta kişi arasında yakın bir ilişki, iletişim söz konusudur. Dolayısıyla rüyayı gören bu kişinin hastalığının gelişiminden duygusal olarak etkilenmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...