Rüyada Su Atmak

Rüyada Su Atmak

Rüyada su atmak, toprak gibi hayat kaynağıdır. Bu sebeple rüyada su atmak gören kişi kendi elindeki bereket ile hayrı başkasına vermiş demektir. Hayır bereket gelen kazanç sağladığı malı mülkü başkasına kaptıracaktır. Rüyada su atmak pek iyi değildir, kendisine gönderilen rızk ile bereketin kıymetini bilmeyen, nankörlük yapan biri olarak nitelendirilebilir.

Rüyada su atmak eğer attığınız kişi bir bayan ise bekarlar için kısmetinin geç çıkacağına evliler için ise çok yakında çocuğu olacağına işarettir. Bir bayan rüyada su atmak gördüyse attığı kişi bayan ise hastalığa yakalanacağı erkek ise yabancı bir kişiden zarar göreceğine işarettir. Gören kişi suyu toprağa veya denize attığını görürse kendisine gelen rızkın azalacağı bundan sonra geçim sıkıntısına düşeceğine yorumlanır. Rüyada, su atmak gören kişi bundan sonra dikkat etmelidir, harcamalarını kısıtlamalıdır çünkü hayatının rızkı ile imtihan olduğu aşamasına geçmiştir bu aşamada gelen tüm bu olumsuzluklarda maalesef kendi eliyle yaptığı hatalardan dolayı sebep olmuştur.

Rüyada Su Atmak ve Islanmak

Rüyada Su Atmak ve Islanmak

Rüyayı gören kişi için durum tamamen farklıdır. Rüyada su atmak ve ıslanmak gören kişi yaptığı yanlışlardan dolayı çok azda olsa mal kaybına uğrayacak fakat kısmeti o kadar açılacak ki hayatının geri kalanı bolluk, bereket ile geçecektir. Islanmak gören kişi hayatında huzur mutluluk ile refaha erecektir. Rüyada ıslanmak rüya sahibinin her ne kadar kendi hatalarıyla yaptığı işlerde zarara uğrasa da ona bolluk ve bereket verecektir. Rüyada, su atmak ve ıslanmak ne kadar görmüşse hayatı o kadar bereketli geçecektir

   Rüyada Su Atmak ve Suya Düşmek

Rüyada Suya Düşmek

Rüyaların en bereketli olanı görmüş demektir. Rüya içinde su fırlatma suya düşmek gören kişi bereketli hayatı ve bolluk içinde olan aile fertleriyle mutlu yaşayacaktır. Denize düşmüş ise olumsuzluklarla karşılaşacağı bolluk olsa da bereket olmayacağı sonrasında geçim sıkıntısı olacağına işarettir. Eğer rüyada suya düşmek akarsuda olmuşsa çok çabuk gelecek sevince ve borçlarını ödemeye işarettir.

Rüya hakkındaki yorumum...