Rüyada Somun Ekmek Görmek

Rüyada Somun Ekmek Görmek

Rüyada Somun Ekmek Görmek rüya sahibinin rızkının artacağına işarettir. Rüyada somun ekmek görmek kişinin yakın zaman içerisinde alacağı büyük bir terfi ile maaşının artacağına dalalet eder. Sıkıntılı durumlarından kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada somun ekmek görmek çabaları sonucu kazancının hızla artacağına tabir olunur. Bu artış ile birlikte yeni işler yapmaya başlayarak maddi açıdan daha rahat hayatı olacağına tabir edilir. Ayrıca rüyada somun ekmek görmek kişinin yakın zaman içerisinde ailesinden biri ile birlikte yeni iş kuracağına işarettir. Bu işin beklenmedik bir şekilde büyümesiyle yeni iş yeri kiralayacaklarına delalet eder. Farklı bir tabire göre ise rüyada somun ekmek yediğini görmek rüya sahibinin okuduğu okulda kalarak iyi bir eğitimci olacağına işarettir. Ülkede adından söz ettireceğine tabirdir.

Rüyada Somun Ekmek Yediğini Görmek

Rüyada Somun Ekmek Yediğini Görmek

Rüyayı görenin karşısına çıkacak fırsatlara işaret edilir. Rüyada somun ekmek yediğini görmek kişinin yakın zaman içerisinde gerek iş gerekse sosyal hayatında karşısına çıkacak fırsatlara tabirdir. Rüyada somun ekmek yediğini görmek kişinin iş hayatında bu fırsatları değerlendirmesi sonucunda yüksek mevki sahibi olacağına rivayet olunur. Altında birden fazla eleman çalışacağına tabir edilir. Ayrıca bu fırsatları sosyal hayatta değerlendiren rüya sahibi için güzel bir evlilik, aile bağları kuvvetli akrabalar ile birlikte bir yaşama işarettir.

Farklı tabire göre rüyada somun ekmek yediğini görmek kişinin yeni iş başvurularında bulunacağına tanıdık kişi aracılığı ile istediği bir şirkette işe başlayacağına ve iyi kazancı olacağına delalet edilir. Ayrıca rüyada somun ekmek yediğini görmek kişinin ailesi ile sorunsuz bağlı hayatları olacağına her zaman birbirleri ile irtibat içerisinde olacağına yorulur. Genel olarak rüyada somun ekmek yediğini görmek kişinin karşısına çıkacak fırsat ve referanslara tabir edilmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...