Rüyada Soba içinde Ateş Görmek

Rüyada Soba içinde Ateş Görmek

Rüyada Soba içinde Ateş Görmek genel olarak hayra, iyi şeylere yorumlanır. Rüyada soba içinde ateş görmek kişinin içini ferahlatan iyi olaylar olacağına yorulur. Rüyada, soba içinde ateş görmek rüyayı görenin kafasına taktığı, dert edindiği konularda rahatlayacağına işarettir. Rüyada soba içinde ateş görmek yukarıda belirttiğimiz gibi hayra, iyiye yorumlanır.

Rüyada soba içinde ateş görmek rüya sahibinin yanan dert ateşinin söneceği yönünde işarettir. Başka rivayetlere göre rüyada soba içinde ateş görmek eğer rüyayı gören kadın ve evli ise bebeğinin olacağını gösterir. Bu haberin gelmesi de çok yakındır. Rüyada soba içinde ateş gören kişi eğer hamile ise doğacak bebeğin yüz güldüren hayırlı bir bebek olacağı söylenir. Rüyada sobada ateş görmek söylediğimiz gibi genel anlamda hayra yorulur. Rüyada soba içinde ateş görmek iyi şanstır.

Rüyada Soba Yakmak

Rüyada Soba Yakmak

Bu rüyayı tabiri için çeşitli rivayetler vardır. Bunu gören kimse eğer kış mevsiminde ise ve soba yaktığını görüyor ise, bu o kişi için iyi şeylere yorulur. Sobanın kullanılış amacı kışın olduğun ortamı ısıtmaktır. Onunla ilişkili olarak insanın bu rüyayı görmesi yakın çevresi içinde buzların eriyeceği şeklinde yorumlanır. Başka söylentilere göre rüyada soba yakmak aile içinde refahı görmek anlamına da gelir. Fakat kişi yakılmayacak mevsimde ateş ya soba yakıyor ise bu onun aile içinde maddi ve manevi sorunlar yaşayacağını gösterir.

Rüyada Soba Satmak

Rüyada Soba Satmak

Bu rüyayı görmek rüya sahibi için iyi değildir. Rüyayı gören kişinin zor günler geçireceği anlamına gelir. Rüyada soba satmak kişinin yüklü bir borcun altında olduğuna işarettir. Rüya sahibinin nakit paraya ihtiyacı olacağından elinde ki eşyaları satacağı seklinde yorumlanır. Bu açıdan genel anlamda rüyada soba satmak iyiye yorumlanmaz.

Rüya hakkındaki yorumum...