Rüyada Siyah Tespih Görmek

Rüyada Siyah Tespih Görmek

Rüyada siyah tespih görmek, doğrudan kişinin manevi dünyasıyla bağlantılıdır. Rüyayı gören bir tespih koleksiyoncusu ise bu durumda almayı düşündüğü bir tespih nedeniyle rüyayı gördüğü söylenebilir. Kişinin aksesuarlar ve tespihlerle ilgilenmesi ve özellikle de siyah renkte tespih almak istemesi, onu bu rüyayı görmeye iten bir neden olabilmektedir.

Rüyada siyah tespih görmek, kişinin ibadetlerini zamanında yapmaya çalışan biri olduğunu anlatır. Ancak aksatarak ya da geç kıldığı namazları bulunduğu rüya sahibi için belirtilen yorumlar arasında bulunur. Bu nedenle rüya, kişi için bir uyarı niteliği taşıyabilmektedir. İbadetlerini zamanında yapan ve sürekli dua okuyan biri bu rüyayı görüyorsa kendisi için hayırlı olmayacak bir işe niyet etmiştir. Siyah tespih hayırsız işlerle uğraşmayı da simgelemektedir.

Rüyada Siyah Tespih Görmek

 

Rüyada Siyah Tespih Görmek Çekmek

Kişinin rüya içinde tespih çektiğini görmesi, tevekkül eden ve imanlı biri olduğunu gösterir. Rüyada siyah tespih kişinin, içinde biriktirdiği kötü duyguları simgeler. Dua yoluyla Allah’a bildirilen isteklerin dışında kişiyi zorlayan ve kötü dileklerde bulunmasına yol açan istekler, siyah tespih için söylenir. Rüyada siyah tespih görmek, çekmek, rüya sahibinin kalp temizliğini simgeler. En iyiyi elde etmek için daima Allah rızasını gözetmek de rüyada tespih görmek için belirtilebilir. Rüya sahibinin daha iyiyi elde etmek adına zaman zaman hırs yaptığını ve bu hırsın iyi niyet önüne geçtiğini söylemek mümkündür. Kişinin insani duygularıyla hareket ederek bazen öfkesine yenilen biri olduğu ayrıca rüya için belirtilir. Ancak nihayetinde kişinin her zaman Allah’tan isteyen ve af dileyen biri olduğu belirtilir. Kişi, isteklerini ve arzularını, Allah’ın emir ve yasaklarının önünde tutmayan, Allah rızasını gözeten biridir.

Rüyada Siyah Tespih Görmek

Rüyada Siyah Tespih Görmek Satın Almak

Rüya içinde beğenilen bir eşyanın satın alınması, kişinin dünyevi isteklerini belirtir. Rüyada siyah tespih görmek ve almaya karar vermek, kişinin manevi dünyası ile maddi dünyası arasında tereddüt yaşadığını anlatır. Allah rızasını kazanmaya çalışan biri olunduğu ancak diğer taraftan dünyevi isteklerden vazgeçilemediği rüyada siyah tespih görmek için belirtilmektedir. Rüya sahibinin karşısındaki kişiyi her zaman kendi gibi bildiği, bu yüzden bazen yanıldığı söylenebilir. Kişinin her zaman daha iyisini yapmaya çalışan ve yanlış yapmaya tahammülü olmayan biri olduğu belirtilir. Yanlışlarını düzeltmek ve daha iyi bir hayat sürmek için kendine çok fazla yüklenmek, rüya için belirtilen başka bir yorumdur.

Rüyada Siyah Tespih Görmek

Rüyada Siyah Tespih Görmek Elham Okumak

Rüya içinde kişinin bir duayı ya da sureyi okuduğu görülüyorsa bu, kişinin Allah’ın sevgili kulu olduğu anlamı taşır. Kişinin Allah yoluna kendini adadığı, gününün çoğunu ibadet ederek geçirdiği de rüya için söylenir. Rüyada siyah tespih görmek, çekerken Elham okumak, kişinin hayırlı bir işe adım atacağını vurgular. Bu iki kişiyi barıştırmak, iki kişinin evlenmesine vesile olmak, birilerine yardım etmek şeklinde ifade edilebilir. Bunun dışında kişi kendi için de hayırlı şeyler yapabilir. Rüyada tespih gören kişi, tövbe istiğfar getirir. Günahlardan arınmaya çalışır. Bu yolla daha iyi bir kul olmayı hedefler.

Rüya hakkındaki yorumum...