Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyada Sivil Polis Görmek rüya tabirleri terminolojisine göre kısa süre içerisinde hayatınızda meydana gelecek büyük çaplı bir olayın habercisidir. Bu olaya göre sosyal çevrenizdeki birkaç isimle şiddetli bir şekilde tartışabilirsiniz.

Ayrıca rüyada sivil polis görmek imgesine göre; sosyal çevreniz içinde yer alan birtakım kişilerin samimi arkadaşlarınızı size karşı kışkırtmayı deneyeceklerinin de habercisidir. Bu kışkırtma sonucu samimi olduğunuz insanlarla ufak çaplı da olsa aranız açılabilir kısa süreliğine onlardan uzak kalabilirsiniz. Kısaca rüyada sivil polis görmek; sosyal çevrenizdeki kısa süreli dargınlıkların habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Sivil Asker Görmek

Rüyada Sivil Asker Görmek

Sivil Polis görmek imgesiyle benzer anlamlar taşıyan rüyada sivil asker görmek imgesi; son zamanlarda arkadaşlarınızla yaptığınız aktivitelerin ailenizin çok dikkatini çekeceğini ifade eder. Bu gibi detayların ailenizin dikkatini çekmesiyle birlikte anne ve babanızın üzerinizde daha fazla baskı kurmayaca çalışacağını söylemek yanlış olmaz. Onların bu kontrolcü tavrı arkadaşlarınızdan uzak kalmanızı sağlayacak ve kısa süreli de olsa kendi içinize kapanı bir döneme gireceksiniz. Tüm bunlara ek olarak rüyada sivil asker görmek, sivil polis görmek imgesinde olduğu gibi arkadaş çevrenizdeki birtakım kişilerin sizinle alakalı dedikodular yayacağını ifade eder. Bu dedikodular sayesinde arkadaş ilişkilerinizde kısa süreli gerginlikler yaşanacağını söylemek yanlış olmaz.

Rüyada Motosikletli Polis Görmek

Rüyada Motosikletli Polis Görmek

Sivil polis görmek imgesinin aksine rüyada motosikletli polis görmek; sosyal çevrenizdeki tehlikeli insanlara karşı sağlam ve iradeli bir duruş sergileyeceğinizin habercisdir. Bu duruşunuzla birlikte bu insanların sizinle alakalı arkanızdan konuşmaya cesareti olmayacak ve dolayısıyla samimi arkadaşlarınızla olan diyaloğunuzu bozmaları zorlaşacak. Bununla birlikte rüyada sivil polis görmek imgesinin tamamen zıttı olan rüyada motosikletli polis görmek durumu; sosyal hayatınızdaki kontrolün tamamen sizde olacağı bir dönemin başlangıcı olarak yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...