Rüyada Silah Patlaması

Rüyada Silah Patlaması

Rüyada Silah Patlaması rüya tabirleri terminolojisine göre adalet duygusunun tecelli etmesini ifade eder. Rüyada silah patlaması imgesi kısa süre içerisinde size karşı daha önceden hata yapmış insanların sizden özür dileyeceğini ya da sizin onlardan intikam alacağınızın habercisidir. Bunun yanı sıra rüyada silah patlaması bir rüya imgesi olarak yakın çevrenizde yer alan insanların sizin belirli davranışlarınızdan ve tavırlarınızdan korkacaklarını ifade eder. Rüyada silah patlaması imgesine göre insanlar üzerinde derin bir korku uyandıracağınızı söylemek yanlış olmaz.

Tüm bunlara ek olarak rüyada silah patlaması imgesel olarak aile yaşantınızda şiddetli geçimsizlik gibi durumların ortaya çıkacağını ifade eden bir rüya imgesi olarak yorumlanır. Rüyada silah ve benzeri bir şeyler patlaması durumuna göre özellikle babanız ile aranızın bozulacağını ve hatta babanızla şiddetli tartışmalara gireceğinizi söylemek yanlış olmaz. Kısaca rüyada silah patlaması imgesi; aile yaşantınızdaki sorunları ve sosyal çevrenizdeki insanların size tedirginlik besleyerek yaklaşacaklarını ifade eder.

Rüyada Kuru Sıkı Silah Patlaması

Rüyada Kuru Sıkı Silah Patlaması

Rüyada kuru sıkı silah patlaması arkadaş çevrenizdeki gereksiz sorunların abartılarak büyütüleceğini ifade eder. Bu sorunlar yüzünden yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla aranız açılabilir ve bu kişilerle uzunca süre görüşmemeye karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra rüyada kuru sıkı silah patlaması; size kendini olduğundan daha üst seviyede tanıtacak bir insanla tanışacağınızı ifade eder. Bu insan sahip olmadığı şeylerin havasını atacak ve sizi gerçekten önemli biri olduğuna ikna etmeye çalışacaktır. Kısaca rüyada kuru sıkı silah patlaması imgesi; çevrenizde kendisini abartan insanların ortaya çıkacağını ifade eder.

Rüyada Taramalı Silah Patlaması

Rüyada Taramalı Silah Patlaması

Rüyada taramalı silah patlaması rüya tabirleri terminolojisine göre rüyada silah patlaması imgesiyle benzer anlamlar barındıran bir imge olarak yorumlanır. Rüyada taramalı silah patlaması imgesine kısa süre içerisinde çevrenizdeki insanları tedirgin edeceğinizi davranışlar sergileyeceğinizi söylemek yanlış olmaz. Kısaca rüyada taramalı silah patlaması çevrenizdeki insanlara gereksiz yere korku salacağınızı ifade eder.

1 Yorum

Rüya hakkındaki yorumum...