Rüyada Savaş Olduğunu Görmek

Rüyada Savaş Olduğunu Görmek

Rüyada Savaş Olduğunu Görmek rüya sahibinin tek şekilde değil birden fazla tabiri olduğuna yorulur. Rüyada savaş olduğunu görmek insandan insana kolayca bulaşabilecek bir enfeksiyon hastalığı ile karşı karşıya kalınacağına bu rahatsızlık sonucu genel bir çile çekileceğine işaret eder.

Rüyada savaş olduğunu görmek başka bir tabirde savaş ülke içinde çıkmış ise o ülkenin bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, alım gücünün artacağına, refah seviyesinin yukarılarına çıkacağına yorulur. Ayrıca rüyada savaş olduğunu görmek farklı bir anlamı ile halk kendi arasında savaşıyorsa hayırlıdır. Rüyanın tersine ülkede insanların barış ve huzur içerisinde yaşayacağına delalettir. Ülkenin komşu toplumlar ile de sorunlarının varsa sonlanacağına delalet eder. Rüyada savaş olduğunu görmek ve düşmanına karşı cephede savaştığını görmek rüya sahibinin ailesiyle iyi bir ilişkisinin olacağına yorulur. Ailesine karşı faydalı evlat olacağına, dini bütün insan olacağı anlamına gelir.

Rüyada Savaş Olduğunu Asker Öldürdüğünü Görmek

Rüyada savaş olduğunu asker öldürdüğünü görmek kişinin güç, kudret kazanacağına, sorumlulukları ele alacağına, zorluklardan çıkmak için çaba göstereceğine işaret eder. Rüyada savaş olduğunu asker polis öldürdüğünü görmek rüya sahibinin kötü ve sıkıntılı günlerinde umudunu yitirmeden çabalaması gerektiğine ve sonunda daha dayanıklı insan olacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, edindiği tecrübeler ile daha yerinde fevri olmayan adımlar atacağına rivayet edilir.

Rüyada Savaş Olduğunu Kazandığını Görmek

Rüyada savaş olduğunu kazandığını görmek tüm konularda şanslı bir hayatı olacağına, gelirinin kısa süre içerisinde artacağına işaret eder. Huzurlu günler geçireceğine işarettir. Rüyada savaş olduğunu kazandığını görmek kişinin sevdikleri ile birlikte mutlu bir haber alacağına bunun sonucunda sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına yorulur. Ayrıca savaş olduğunu kazandığını görmek anlamıyla mutlu bir haber alıp, yakınlarındaki hasta kimselerin şifa bulacağı şeklinde yorumlanabilir. İşlerinin beklemediği şekilde yolunda gideceğine sonuç olarak feraha ereceğine tabir olur.

Rüya hakkındaki yorumum...