Rüyada Sarı Papatya Görmek

Rüyada Sarı Papatya Görmek

Rüyada Sarı Papatya Görmek bu rüyayı görmek büyük hayırlara vesiledir. Rüyada sarı papatya görmek kişinin mutlu olacağı olayların yaşanacağına habercidir. Barışın, sevginin, iyi niyetin rüya sahibini bulacağı delalet edilir.

Rüyada sarı papatya görmek kişinin etrafında güzel olaylar olacağı anlamını taşır. Papatya rüya tabircileri tarafından iyi huylu, sevgi dolu, iyilik sever kişilerle özdeşleştiği anlamına gelir. Rüyada sarı papatya görmek allah katında da hayırlı kul olarak bilindiği delalet edilir. Rüya sahibinin ahiret hayatında da huzurlu olacağı olacağı rivayet edilir. Rüyada papatya görme genel olarak böyle tabir edilir. Sarı papatya görmek insanı huzurlu yapar.

Rüyada Papatya Görmek Ve Toplamak

Rüyada Sarı Papatya Görmek Ve Toplamak

Bu rüyayı görmek kişi için çok güzel çok aydınlıktır. Rüyada sarı papatya görmek ve toplamak rüyayı gören için hayırlı ve hayatta ki şansının açık olacağının göstergesidir. Rüyayı gören kişi çok yakın zamanda sevineceği müjdeli bir haber alacağına yorulur Rüyada papatya görme ve toplamak bazı rüya tabirlere göre de farklı yorumlanır. Rüyayı gören kişi için çok uzun süredir aradığı kişinin karşısına gelmesini, aşık olacağını rivayet eder.

Rüyada Papatya Koklamak

Rüyada Sarı Papatya Koklamak

Rüya sahibinin güvendiği dostlara, arkadaşlara işarettir. Rüyada sarı papatya koklamak kişi için çok zor günler geçireceğini ifade eder. Fakat yakın arkadaşlarına bütün için dökeceğini sırtını onlara yaslayacağını ve kendini iyi hissedeceğinin göstergesidir. Rüyada sarı papatya koklamak genel anlamda böyle tabir edilir.

Rüyada Papatya Ekmek

Rüyada Sarı Papatya Ekmek

Bu rüyanın anlamı kişinin hedeflediği ve gerçekleştirmek istediği hayallerin simgesidir. Rüyada sarı papatya ekmek rüya sahibinin hayatında stresli işlerin olduğuna işarettir. Ama bu işlerin fazla sürmeyeceği, kısa süre sonra kişinin işlerinin hafifleyeceği anlamını taşır. Rüya sahibinin bunun sonucunda çok mutlu olacağı, hayatına huzurlu bir şekilde devam edeceği rivayet edilir. Rüyada sarı papatya ekmek bu şekilde ifade edilir.

1 Yorum

  • Bahar gelmisti ve ailemle birlikte piknikteydik. papatyalari koparip yedim. Bunun hikmeti ne olur? Tesekkurler

Rüya hakkındaki yorumum...