Rüyada Sarı Görmek

Rüyada Sarı

Rüyada Sarı Görmek manevi bakımdan çok duygulu olduğunuzun habercisidir. Her gelen olaya gönül gözüyle bakıyorsunuz demektir. Gözünüzden yaş hiçbir zaman eksik olmuyor her zaman duygusal bir kişilik yaşıyorsunuz. Derin duygusallığından dolayı çok fazla kalbiniz kırılıyor ve yıpranıyorsunuz. Başkasının acısı dahi kendi acısı gibi görüyorsunuz. Haksızlığa her zaman uğradığınızı düşünüyorsunuz. Verdiğiniz duyguların karşılıksız kalpsiz insanlara denk gelince çok fazla üzülüyorsunuz.

Kalpsizlerin de duygularına tercüman olmak için kendinizi yiyip bitiriyorsunuz. Sorun yokken başkalarına sorun yarattığınızı düşünüyorsunuz. Herkese kendinizi her zaman suçlu görüyor. Paranoyak davranıyorsunuz. Çevrenizdeki insanları kendinizden soğutmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Bunun farkına çok geç olmadan varmanız gereklidir. Hayatın hiçbir şeye değmeyeceğini yakınları ölen insanlara sormayı deneyin. Başkalarının ne düşündüğünü umursamadan yaşamayı öğrenmelisiniz.

Rüyada Sarı Elbise Görmek

Dostlarınızın sorunlarına dahil olup onları çözmek için elinizden geleni yapacağınızın işaretidir. Yalnız bu hayatta kimseye iyilik yapmamayı öğrenmelisiniz. . Çünkü eğer iyiliğinize karşılık gelmez ise sizi çok fazla üzeceğine şahit olacaksınız. Herkes kendi derdinin kurtulmasına bakar. Asla sizin gibi ince düşünmez.

Rüyada Sarı Kazak Görmek

Aile bireylerinizin dertleri sizin üstünüze yığılacak ve size yük olacak demektir. Çok fazla insanın derdine çözüm bulmaya çalışmanız bu sorunu çağırmıştır. Ailenizin borçlarını tek başına değil de aile bireyleri ile toplanarak ödemeyi tercih etmeniz gereklidir. Yoksa olduğundan daha fazla üzülecek daha çok kırılacaksınız.

Yavru Sarı Ördek

Rüyada Sarı Ördek Görmek

Dostlarınızın sizin arkanızdan çevirdiği dedikodulara ve kötü sözlere şahit olacaksınız demektir. Bu olaylardan dolayı moralleriniz bozulacaktır. Bunun sebebini kendinizde bulmalısınız. Kendinizi sorgulamalı herkese yaptığınız iyiliklerin esasında sadece onların işine geldiğinin farkına varacaksınız. Tek bir kötü sözünüzle yaptığınız tüm iyilikler yok olacaktır. İnsanlar artık bu kadar kalpsiz olabiliyor. Üzülmeyin.

Rüyada Yavru Sarı Kedi Görmek

Gelecek olan mutlu bir habere, misafire rivayet edilir. Uzun zamandır görmediğiniz kişi elinde hediyeler ile gelecektir. Size gelecek olan kötü sözlerin arkasında duracak bir dosta sahip olacaksınız demektir. Siz her zaman dualarınız ile doğru yola gireceksiniz demektir. Hayatı kitap misali yaşıyorsunuz demektir.

Rüyada Sarı Ev Görmek

Kendinizin istediği eve sonunda kavuşacaksınız demektir. Hayalini kurduğunuz eve adım adım yaklaştınız kendinize bu ödülü vereceksiniz. Mutlu hayatınızın esas sebebi izin çok çalışmalarınızdan geçtiğini göreceksiniz. Çalışarak aldığınız bu evin ise helal olduğunu inancınızdan dolayı gönlünüz rahat edecektir.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Mutlu zamanlarınızı kıskanan insanların bol sorunlar yaratacağının habercisidir. Hayırlı işlerinizi kıskanan fesat insanların olacağına rivayet edilir. Dikkatli olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz.

Rüyada Sarı Üzüm Yaprağı Görmek

Başarılarınızdan kaynaklanan yükselişleriniz de duruşlar yaşayacağınızın habercisidir. Çünkü hayatınızda her zaman başarılı olacağınıza inancınız çalışmalarınıza eksiklik verecektir.

Rüya hakkındaki yorumum...