Rüyada Salkım Üzüm Görmek

Rüyada Salkım Üzüm Görmek

Rüyada salkım üzüm görmek, kişinin maddi anlamda refaha kavuşacağına işaret eder. Mesleki yönden büyük atılımlar gerçekleştirerek yükseleceği ve başarı basamaklarını hızla tırmanacağı anlamına gelmektedir. Kişi, elindeki işten yüksek miktarda para kazandığı gibi birkaç yerden eline geçecek para bulunduğu rüya için ayrıca belirtilebilir. Üzüm salkımını avuç içinde, parmaklar arasında görmek maddi anlamda güçlenmeye ve bulundnuğu mevkiinin çok üzerinde bir yere sahip olmaya işaret eder. Başına talih kuşunun konnması ve zengin olmak gibi ifadeler de rüyada salkım üzüm görmek için ifade edilebilir.

Rüyada salkım üzüm görmek, çocuklarından ayrı yaşayanların bir araya gelerek mutlu bir hayat süreceklerini ve rızkı bol, kısmeti bol anlamlarına gelir. Bunun dışında ise salkım üzüm gören kişi için rüya birçok olumlu anlam teşkil eder.

Rüyada Salkım Üzüm Görmek

 

Rüyada Salkım Üzüm Topladığını Görmek

Rüya sahibi bağdan üzüm topluyorsa kısa sürede eline yüklü miktarda para geçer ve bunu hayır işi için kullanır. Rüyada salkım üzüm görmek ve büyük bir bağdan üzüm toplamak genellikle kariyer, meslek, iş hayatında büyük değişimleri anlatır. Bu değişimlerin neticesinde büyük miktarda para elde edileceği, kısmetin artış göstereceği rüya için ifade edilir. Rüyayı gören kişinin kısa sürede eline miras, define gibi sürpriz paraların geçeceği ifade edilir. Paranın çok kısa sürede elde edileceği ve her anlamda kişiyi refaha kavuşturacağı, hayatı boyunca kişinin zorluk yüzü görmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Salkım Üzüm Görmek

Rüyada Salkım Üzüm Bağı Görmek

Kişi üzüm bağı görüyor ancak toplamıyorsa, yaşamış olduğu zorlukların karşılığını uzun bir süre sonra, sabrederek elde edeceği anlamına geliyor. Rüyada salkım üzüm görmek ancak dokunmamak, üzümü yiyememek bazı engellerin hayatınızı kontrol altına aldığını ve çabalamadığını gösterir. Bu engeller aşılmadığı sürece istenen parayı kazanamamak rüya için belirtilecek yorumlar arasındadır. Üzüm, cennet meyvesi olarak bilindiği için rüyada üzüm gören kişinin büyük oranda talihinin yaver gideceğine delalet eder. Rüyada üzüm görmek para, maddiyat anlamına gelse de rüyada bozulmuş üzüm görmek farklı anlama gelmektedir.

Rüyada Salkım Üzüm Görmek

Rüyada Bozulmuş Salkım Üzüm Görmek

Kişi bozulmuş üzüm gördüğü zaman iş hayatının zorlu bir süreçten geçeceği ve bu süreci atlatırken yıpranacağı hatta hasta olacağı anlamına geliyor. Rüyada salkım üzüm görmek iyiliğe güzelliğe, mala mülke kavuşmak, hayatın zorlu sürecinin atlatıldığı anlamına geliyor lakin bozulmuş üzüm rüyanın yorumunu değiştiriyor. Bozulmuş üzüm yiyen kişi, yaşadığı sorunları (maddi sorunlar) gidermeye çalışırken zorlanacağı hatta hayattan bıkma raddesine geleceği anlamına geliyor.

Rüyada bozuk olduğu için üzüm yememek, maddi sıkıntılardan kurtulmak anlalmını taşır.  Bağda bozulmuş üzüm görmek ve üzümün bozulmasını engellemek için çabalamak meşakkatli bir hayatı simgeler. Kişi bozulmuş üzüm görüyor sonra bunun iyileştiğini fark ediyorsa hastalıklarından kurtulur. Ayrıca iyiliklerin karşılığını kısa sürede alır ve hayatı boyunca mutlu olmayı başarır. Rüya sahibi, yaptığı iyilik ile maddi manevi bütün yükü omuzlarından atar. Rüyada üzüm görmek için ayrıca mutlu, huzurlu olmak yorumu yapılabilir. Bozulmuş üzümü çöpe attığını görmek veya bozulmuş üzümün üzerine çeşitli böcek ve sineğin konduğunu görmek hayatta zorluklarla karşılaşmayı simgeler. Bu nedenle yaşanacak kısa süreli sıkıntılar, rüyanın diğer yorumları arasında bulunur.

Rüya hakkındaki yorumum...