Rüyada Saçın Uzaması

Rüyada Saçın Uzaması

Rüyada Saçın Uzaması rüya sahibinin ömür uzunluğuna, uzun ve sağlıklı yaşamına işarettir. Rüyada saçın uzaması kişinin karşısına çok iyi fırsatlar çıkacağı anlamına gelir. Rüyada saçın uzaması eğer rüyayı görenin saçları beline kadar uzamışsa bu fırsatları değerlendireceğine işarettir. Sonucunda kişinin iyi miktarda para kazanacağına göstergedir.

Rüyada saçın uzaması saç eğer topuklara kadar uzuyorsa bu rüya sahibi için iyi değildir. Sorunlarla uğraşacağını belirtir. Fakat tüm olanların sonunda sorunlarla savaşır ve çözüm yolunu bulur. Rüyada saç uzaması başka rivayetlere göre farklı da yorumlanabilir. Bir rivayete göre rüyada saçın uzamasının saç gereğinden fazla uzuyor ise iyi haber geleceğine işarettir. Bu haberin ne zaman geleceği bilinmez ama vakti yakın olarak tanımlanır. Rüyada saç uzaması genel olarak böyle tanımlanabilir.

Rüyada Uzayan Saçlarını Kestirmek

Rüyada Uzayan Saçlarını Kestirmek

Bunun gibi rüyalarda rüya sahibinin sıkıntıdan feraha kavuşacağını delalet eder. Rüyada uzayan saçlarını kestirmek rüyayı görenin dertlerinden kurtulacağının göstergesidir. Bazı farklı tabirlere göre de kişiye gelen güzel fırsatların değerlendirilememesi olarak yorumlanır. Bunun sonucunda rüya sahibinin kaçırdığı fırsatlar katında sorunlarla uğraşacağı rivayetler arasındadır. Rüyada kesilen saçın tekrar uzaması kaybettiği sandığı bir şeye tekrar kavuştuğu anlamına gelir. Bu rüya rüyada saç uzaması rüyasının yorumlanmasına biraz da benzer. Beklemediğiniz bir yerden sizi çok sevindirecek bir haber gelmesi bu rüyanın da işaretlerindendir. Rüyada uzayan saçlarını kestirmek genel olarak bu şekilde yorumlanır.

Rüyada Saçın Uzaması Ve Sarardığını Görmek

Rüyada Saçın Uzaması Ve Sarardığını Görmek

Rüyayı görenin uzun bir ömrü olacağını fakat arada ufak tefek sorunlarla karşılaşacağını gösterir. Rüyada saçın uzaması ve sarardığını görmek eğer rüyayı gören erkekse eşinin hastalanacağına işaret olabilir. Bunun sonucunda rüya sahibi üzüntü çeker. Rüyada saç uzaması ve sarardığını görmek bu şekilde tanımlanabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...