Rüyada Saç Beyazlamasını Görmek

Rüyada Saç Beyazlamasını Görmek

Rüyada Saç Beyazlamasını Görmek rüyayı gören kişi için tecrübe anlamına gelir. Rüya sahibinin artık hayata karşı tecrübe kazanmaya başladığını gösterir. Yakın zamanda çevresinden birilerinin rüya sahibine akıl danışmaya geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, ailesi ve çevresi tarafından itibar ve saygı kazanmaya başladığına da yorulur.

Rüyada saç beyazlamasını görmek çok farklı şekillerde de yorumlanır. Bir başka tabire göre, rüyayı gören kişi eğer kadın ise; rüyada saç beyazlamasını görmek, kocası tarafından aldatılmaya işarettir. Eğer rüya sahibi erkek ise; rüyada saç beyazlamasını görmek ciddi bir maddi çöküşe de yorulur. Rüyada saç beyazlamasını görmek, Aynı zamanda cinsel yetersizliğin habercisi olarak da rivayet edilir. Ancak yaygın olarak Rüyada saç beyazlamasını görmek rüya sahibinin çevresi tarafından itibar kazanmasına yorulur.

Rüyada Vücut Kıllarının Beyazlamasını Görmek

Rüyada Vücut Kıllarının Beyazlamasını Görmek

Varlıklı kimseler için vücut kıllarının beyazlamasını görmek, mal varlığının kaybına işaret eder. Rüyada vücut kıllarının beyazlamasını görmek, yoksul kimseler için ise büyük borçlar altına girmeye delalettir. Vücut beyazlamasını görmek çoğunlukla olumsuz olarak yorumlanır. Genç yaştaki kimseler için ise beden kıllarının beyazladığını görmek, kısmetin kapalı olmasına delalet eder. Bu kimselerin belli bir dönem karşı cinsle bağlarının zayıflayacağını işaret eder. Yaygın olarak Vücut kıllarını bembeyaz görmek, yüksek miktarda maddi kayıp şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek

Rüyayı gören kişi için iyi pek olumlu bir rüya değildir. Rüyada saç dökülmesi görmek, rüya sahibinin çevresinde bir azalmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesinin yada çevresindeki dostlarının birer birer azalması şeklinde yorumlanır. Bazı tabirlerde ise maddi kayıp olarak geçer. Rüya sahibinin zamanla büyük kayıplar yaşayacağına işaret eder. Bazı tabirlerde ise saç kaybı saygınlık ve itibar kaybı olarak yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...