Rüyada Sabun Almak

Rüyada Sabun Almak

Rüyada Sabun Almak rüyayı gören kişinin yaşamındaki sorunlardan kurtulacağına, dertlerden tasalardan arınacağına delalettir. Rüyada sabun almak, bir kimseden gelecek yardım neticesinde rüyayı gören kişinin problemlerinden uzaklaşacağı anlamı taşır.

Bu kimsenin yakın dost veya aile üyesi olma olasılığı yüksektir şeklinde yorum getirilebilir. Bunun yanı sıra rüyada sabun almak; sağlıklı olma, hastalıklardan arınma anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi veya bir yakını sağlık sorunları yaşıyor ise sorunların def olacağı anlamına gelmektedir. Herhangi bir sağlık sorunu yok ise rüyada sabun almak; bağışıklık sisteminin kuvvetli olduğu ve hastalıklara karşı dayanıklı olunduğu anlamlarına gelmektedir. Rüyacının veya ailesinden bir insanın bağışıklığını kuvvetlendirmek için alternatif tıp yöntemlerine yönelebileceği anlamına da gelir.

Rüyada Kokulu Sabun Almak

Rüyada Kokulu Sabun Almak

Rüyayı gören kişi eğer kadın ise rüyada kokulu sabun almak; insanlar tarafından beğenildiğine ve güzelliğe delalet eder. Gittiği yerlerde dikkat çeken rüya sahibinin üzerine çok fazla nazar alacağı, ilgi göreceği yorumu yapılabilir. Rüyayı gören kişi eğer erkek ise rüyada kokulu sabun almak; çıkılacak olan seyahatlere ve bu seyahatlerde tanışılacak olan yeni insanlara delalet eder. Bunun yanı sıra güzel bir ilişkiye başlanılacağı anlamına da gelmektedir. Bu ilişkinin uzun ömürlü olacağı ve beraberinde güzel çocuklar ortaya çıkacağı söylenebilir.

Rüyada Kırmızı Sabun Almak

Rüyada Kırmızı Sabun Almak

Rüyayı gören kişinin karşısına bir insan çıkacağı ve çıkacak insandan çok etkileneceği anlamına gelmektedir. Rüyada kırmızı sabun almak, karşısına çıkan bu insanı etkileyebilmek için rüyacının kendi karakteri dışında hareket edeceği ve neticesinde de hayal kırıklığı ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kırmızı sabun almak bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin maddiyatını da bu insana kaptıracağı anlamına gelmektedir. Kazandığı bütün paraları bu insanı mutlu etmek için harcayacak olan rüyacının birçok borcun altına gireceği söylenebilir.

Rüya hakkındaki yorumum...