Rüyada Reçel Görmek

reçel

Rüyada reçel görmek bu rüyayı gören kişinin hayatının büyük bölümünde ağız tadının güzel olacağına işaret eder. Hayattan keyif alarak yaşamasına, mutlu olmasına ve etrafındaki insanlara da mutluluk vermesine de yorumlanmaktadır. İş yaşamında ise çok çalışarak helal para kazanmaya delalet eder. Haram para veya mala bulaşmamak anlamı taşır.

Rüyada Reçel Satın Almak

reçel

Beklenen bir haberin alınacağına ve bu haber sayesinde mutluluk yaşamaya, özellikle çocukları sevmeye ve sevindirmeye işarettir. Bir çok kez  hayırlı şekilde görülen bir rüya olarak yorumlanır. Hayatta mutlu ve rahat yaşamaya, zorluklardan kurtulmaya, iş yaşamında güzel işler yaparak para kazanmaya işaret eder.

Rüyada Bal Reçel Görmek

Özellikle maddi sorunlar yaşayan biri bu rüyayı gördüğünde bulunduğu sıkıntılardan kurtularak, rahata geçeceğine işaret eder. İş yaşamında terfi etmeye, insanlarla ilişkilerini kuvvetlendirmeye, yaşadığı çevresinde ün salmaya da yorumlanır. Bazen de gizli kalması gereken şeylerin ortaya çıkmasına ve ticari olarak zararlı işler görmeye delalet eder.

Rüyada Bebeğe Reçel Yedirmek

reçel

Yakın zamanda gelecek olan iyi bir haber, yine yakın zamanda bir yerden gelecek olan hayırlı paraya veya mala işaret eder. İyi niyetli insanlarla tanışıp, dost olmaya, çevredeki beceri sahibi insanlardan fayda görmeye, alın teri ile helal para kazanmaya ve duygusal anlamda güzel ilişkiler kurmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Dut Reçeli Yapmak

Rüyayı gören kişinin hayatında güzel işlerle uğraşmaya, bu sayede huzurlu ve mutlu yaşantısının olacağına, rüyanın görüldüğü yerde yağmurun yağacağına bunun yanı sıra kısmetin artacağına işaret etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, can sıkıcı biriyle karşılaşmaya ve bu sebepten dolayı mutsuz olmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Erik Reçeli Yapmak

reçel

İki türlü yorumlanabilen rüyalardandır. Olumlu olarak, kişinin olmasını istediği bir işin gerçekleşeceğine ayrıca kız çocuğu sahibi olacağına delalet eder. Ayrıca kişinin hac vazifesini yerine getireceğine ve uzun bir yolculuğa çıkacağına da delalet eder. Olumsuz olarak ise, hastalık habercisi bir rüya olduğu ve kişinin kendi eliyle yaptığı bir yanlıştan dolayı zarar göreceğine işarettir.

Rüyada Ölünün Reçel İstemesi

Kişinin çevresinde veya iş hayatında şöhret sahibi olacağına, uzaklardan gelen güzel bir habere, hayali kurulan hayırlı bir işin gerçekleşeceğine işarettir. Bunların dışında huzurlu bir yaşama ve para kazanmaya da yorumlanır.

Rüyada Reçel Kaynattığını Görmek

Yetenekli insanlarla iş birliği yaparak maddi anlamda kazanım sağlamaya, çaba sarf etmeden bol para kazanmaya, güzel işlerle uğraşmaya işarettir. Bazen de birinden dolayı zarar görmeye, huzurun bozulmasına da işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...