Rüyada Parmak Yemek

Rüyada parmak yemek gören kişi maddi veya manevi kayba uğrayacaktır. Gören kişi kendi kendine zarar verecek ve bunu bilerek yapacaktır. Rüyada parmak yemek  rüya sahibinin çok zorlanacağı ve yardımların kesileceği bir zamana gireceğine işarettir rüyada görülen alametler rüyanın anlaşılmasına daha çok imkan sağlayacaktır. Gören kişi örneğin baş parmağını yiyorsa taşınacağı ve bulunduğu yerden hareket edeceği anlamına gelir. Parmak ne kadar derinden yenmişse o kadar uzağa gidilecek demektir.

Rüyada parmak yemek kişi işaret parmağını yemişse inancı sarsılacak kendi kendine yoldan çıkacak demektir. Rüyada parmaklarını yemek; orta parmağını yemişse zarar ona değil ama çok sevip saydığı fikirlerini savunduğu kişiye gelecek ve çok üzülecektir. Rüyada parmak yemek ile ilgili yüzük parmağını yediğini görmüşse malının zarara uğrayacağı para kaybedeceği anlamına gelmektedir. Rüyada parmak yemek ile ilgili serçe parmağını yediğini gören kişi evladı veya soyuna musibet getirecek demektir. Eğer rüyada parmak yemek gören kişi ayak parmaklarını yemişse işlerinin bozulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada parmak yemek bu sebeplerden pek iyi sayılmaz çünkü el ayak parmakların hepsi kişinin dünyalık tüm işlerini yaptığı için bunlarda olan aksaklık tüm hayatı etkileyecektir. Rüyada parmak yemek aynı zamanda çok sıkıntılı bir zaman olacağı yediği parmak boyutu kadar dertlerin çoğalacağını yorulur.

Rüyada Parmak Yemek ve Kan Akması

Rüyada Parmak Yemek ve Kan Akması

Rüya sahibinin korkacağı bir şey kalmamıştır . çünkü olumsuzluklarının hepsi bertaraf olacağı anlamına gelir fakat rüyada parmak yemek gören kişi yinede çok dikkatli olmak zorunda çünkü gördüğü rüyadaki işaretler kişinin dikkat etmesi gerektiği için gözükmüştür. Rüyada parmaklarını yemek hangi parmağa ne kadar zarar verdiyse onunla ilgili önlemleri alıp bir daha karşılaşmaması için düzeltmelidir.

Rüyada Parmak Yemek ve Çiğnemek

Rüyada Parmak Çiğnemek

Pek iyi bir rüya değildir. Rüyada parmak çiğnemek kişinin gelecek sıkıntılara kendi ağzı yüzünden sebep olmuştur. Rüyada çiğnemek kişinin yaptığı bir konuşma veya birine söylediği söz yüzünden uğrayacağı zarar demektir. Rüyayı gören kişi yaptığı dedi kodu yüzünden ziyana uğrayacak ve sıkıntı çekecek demektir.

Rüya hakkındaki yorumum...