Rüyada Parmak Kırılması

Rüyada parmak kırılması, vücudunuzun hangi kısmının kırılması bağlı olarak, anlamı değişecektir. Çoğu zaman vücut bizi yavaşlatmaya çalışıyor, Rüyada parmak kırılması vücudunuz çok uzun süredir çalıştığı ve bir mola zamanının geldiğini belirtir. Rüyada parmak kırılması size yakın biri tarafından yapıldığını gördüğünüz bir rüyaya sahipseniz, bu kişiden bir süre uzak durmak isteyebilirsiniz ve düşmanlığının ölmesini bekleyebilirsiniz.

Rüyada parmak kırılması ve parmağınızı kıran kişi, eğer eşiniz ya da erkek arkadaşınız / kız arkadaşınız olursa, aranızda bir sorun belirtisi olabilir ya da şiddete dayalı bir şüphe duymamış olabilirsiniz ki, bu konuda dikkatli olmalısınız o kişinin sizin hakkınızda ki düşüncelerini öğrenin. Genel olarak rüyada parmak kırılması, planlarınızda veya yaşamınızda bir yerlerde zayıflığın iyi bir işareti. Hayatınızdaki özel bir duruma veya ilişkiye dikkat etmek isteyebilirsiniz. Rüyada parmak kırılması iki farklı anlamı olabilir. Sağ el size giden doğayı gösterirken sol el besleyici doğanızın işareti. Bir rüyada parmak kırılması görmek, yardımınıza ihtiyacı olan birine yardım etmediğiniz anlamına gelebilir. Sadece onları dinleyerek ya da hayatlarında ki bu zorlu süreçte duygusal olarak yanlarında olmanız yeterlidir. Rüyada parmak kırılması eğer sürekli kullandığınız elde ise, yani sağlak için sağ el parmak, solak için sol el parmak gibi; iş hayatınızda aksilikler yaşayacaksınız demektir. Yaşanacak aksiliklerin boyutu kırılan parmak işleviyle doğru orantıda olacaktır. Rüyada Ayak Parmakların Kırılması

Rüyada Ayak Parmakların Kırılması

Rüyada kırık bir ayak parmağı, kişisel ya da profesyonel olarak hayatınızda bir denge kaybı gösterebilir. Rüyada ayak parmakların kırılması sonrası geri adım atmak ve hayatınızdaki şeyleri nasıl ele aldığınızı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Rüyada ayak parmak kırılması rüyasının en popüler yorumu, kendiniz için ayağa kalkmadığınız hissetmenizdir. Kişisel ya da profesyonel yaşamınızda yeni bir şey oldu ve bu çatışmaya karşı koymak ve doğru bir şekilde harekete geçmek için kendinize güvenme konusunda bir sorun yaşadınız.

Rüyada Parmak Kırılması ve Tekrarlaması

Rüyada Parmak Kırılması ve Tekrarlaması

Eğer kırık parmak kemikleriniz hakkında rüyalar tekrarlıyorsa, o zaman kesinlikle yavaşlamak istiyorsunuz. Rüyada parmak kırılması ve tekrarlaması, bazen bir adım geri çekilmek sizin için daha iyi olacaktır. Her zaman sağlığa ve sağlığınıza dikkat edin.

Rüya hakkındaki yorumum...