Rüyada Paranın Çalınması

Rüyada Paranın Çalınması

Rüyada Paranın Çalınması, uzun zamandan beri emek harcadığınız birikimleri kaybedeceğinizi ifade eder. Rüyada paranın çalınması durumuna göre emek verdiğiniz ve dişinizin etinden arttırarak biriktirdiğiniz paralar yapacağınız bir hata sonucu kaybolabilir. Bu kaybolma durumu birine borç verip geri alamama ya da kumarda kaybetme gibi olaylarla vuku bulabilir.

Yine aynı şekilde rüyada paranın çalınması, durumu güvence altına bir maddi gücün ortadan kalkacağını ifade eder. Bu maddi güç eğitim masraflarınızı karşılamak amacıyla babanızın yolladığı para ya da çalıştığınız kurumdan aldığınız aylık maaş olabilir. Tüm bunlara ek olarak rüyada paranın çalınması, çevrenizde malınızda gözü olan insanların varlığının habercisi olarak yorumlanır. Bu insanlar her ne kadar yüzüne gülseler de içten içe sizi ve varlığınızı kıskanarak size zarar vermek isteyebilirler. Kısaca rüyada paranın çalınması, maddi güvencenizin tehlike altında olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada Paranın Bankada Çalınması

Rüyada Paranın Bankada Çalınması

Rüyada paranın bankada çalınması, güvendiğiniz bir sosyal kurumun ya da devlet kurumunun sizi yarı yolda bırakacağına delalet eder. Rüyada paranın çalınması, geleceğinizi güvence altına almakta zorlanacağınızın habercisidir. Özellikle elinizdeki maddi gücün zayıflamasıyla birlikte yaşam standartlarınızın düşeceği, dolayısıyla özgüven eksikliği gibi problemler yaşayacağınızı söylemek yanlış olmaz. Ayrıca rüyada, paranın çalınması durumu, profesyonel yaşantınızda üstlerinizin ya da müdürünüzün üzerinizde psikolojik baskı kuracağına delalet eder. Bu bilgi doğrultusunda rüyada paranın bankada çalınması tabiri doğrultusunda, hem sosyal hayatınızda hem de profesyonel hayatınızda haksızlığa uğrayacağınızı söylemek yanlış olmaz.

Rüyada Paranın Evde Çalınması

Rüyada Paranın Evde Çalınması

Rüyada paranın evde çalınması, aile yaşantınız ile alakalı gereksiz problemlerin ortaya çıkacağını ifade eder. Bu problemler genel olarak anneniz ya da babanız kaynaklı olmakla birlikte tamamen sizin sosyal özgürlüğünüzü hedef alan niteliktedir. Bunun yanı sıra rüyada paranın evde çalınması durumu, ebeveynleriniz tarafından sosyal yaşantınızda yoğun bir kısıtlanmaya maruz kalacağınıza delalet eder. Bu kısıtlanma sonucu, sevdiğiniz dostlarınız ile uzunca bir süre görüşemeyebilir ve psikolojik olarak kötü bir döneme giriş yapabilirsiniz.

Rüya hakkındaki yorumum...