Rüyada Para Çalındığını Görmek

Rüyada Para Çalındığını Görmek

Rüyada para çalındığını görmek kişiyi rüyasında bile üzecek bir durumdur. Bir kimse rüyada para çalındığını görürse, rüya birkaç farklı şekilde yorumlanabilir. Kişinin kendi parasının çalındığını görmesi, maddi zarara uğrayacağını ifade eder. Kendine emanet edilen bir para çalındığını görmek ise kişinin gerçekte bu nedenle başının derde gireceği anlamı çıkar.

Rüyada para çalındığını görmek rüya sahibinin yaşadığı kafa karışıklıklarını da ifade eder. Bir kimse kendi parasını rüyasında çaldırdığını görürse, kişinin sırlarının dışarıya çıkacağına dalalet eder. Kişi çok değer verdiği sırlarının deşifre olacağını görür.  Tanıdık birinin parasının çalındığını görmek, o kimsenin sırlarının açığa çıkacağına yorulur. Kalabalık bir ortamda tanımadığı birinden para çalındığını görmek, rüya sahibinin son dönemde fazla karışık bir ruh hali yaşadığını anlatır.

Rüyada Para Çalındğını Görmek

Rüyada Emanet Para Çalındığını Görmek

Kişi kendisine emanet edilen parayı, rüyada çaldırdığını görürse, bir başkasına ait olan dünyevi sırların dışarı çıkarılmasına göz yumacak demektir.  Rüyada emanet para çalındığını görmek ve hiçbir şey yapmamak,  yaşanacak kötü olaylara kayıtsız kalmayı ifade eder. Rüyada para çalındığını görmek, kendi parası çalınmadığı için önemsememek, sadece kendini umursamaya ve başkalarının dertlerini önemsememeye yorulur. Rüya sahibi, kendine emanet edilen bir miktar paranın çalınmak istendiğini ancak onu vermediğini görüyorsa güvenilir biri olarak değerlendirilir. Kendine emanet edilen şeyleri, verilen sırları güvenle saklayan biri olunduğu, rüya için belirtilecek yorumlar arasındadır. Rüyada para görmek, maddi olarak ferahlamaya yorulurken para çalındığını görmek, kişinin düşeceği maddi sıkıntıyı ifade eder. Bunun yanında ise rüyada kağıt para çalındığını görmek, kişinin maddi olarak büyük zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada Para Çalındğını Görmek

Cüzdan İçinden Rüyada Para Çalındığını Görmek

Rüyada cüzdan çaldırmak, altın veya kâğıt ya da madeni para çaldırmaya eşit değildir. Cüzdanın içinde ne olduğuna göre, bu rüyanın yorumu değişir. Rüyada cüzdandan para çalındığını görmek, kişinin çevresindekilere karşı dikkatli olması gerektiğini anlatır. Ayrıca rüya sahibinin yan kesicilerle karşılaşacağı, bu nedenle kendini güvenceye alması gerektiği, rüya için belirtilebilir.  Rüyada altın çalındığını görmek, kişinin çok değer verdiği birtakım değerlere aykırı davranışlar yapacağı anlamına gelir. Altın rüyada güzel bir ziynet olarak kabul edildiği gibi dünyada da çok değerli bir araçtır. Altın paranın üzerinde bir noktadadır ve daha derin sırlara işaret eder.

Rüyada Para Çalındğını Görmek

Rüyada Madeni Para Çalındığını Görmek

Rüyada madeni para çaldırmak bir insan için, etrafındaki insanlarla olan küçük kavgalarını bitireceği anlamına gelir.  Rüyada para çalındığını görmek, madeni para için küçük düşmanlıklara son vermeye yorulur.  Bir tomar değerli para çalındığı görülüyorsa büyük bir sırrın açığa çıkacağı anlaşılır. Rüyada para çaldırdığını görmek, paranın nerede, hangi zamanda, hangi halde iken çaldırdığına bağlı olarak da farklı yorumlanabilir. Eve hırsız girdiğini ve evdeki paranın çalındığını görmek, maddi hasarlı kazayı da ifade eder. Ayrıca çalındığını bildiği halde rüya sahibi kaybettiği paraya üzülmüyorsa bu durumda maddiyata çok önem vermediği anlaşılabilir. Kişi parasının çalındığına çok üzülüyorsa, dışarı çıkmasını kesinlikle istemediği bir sırrı kaybolur ya da büyük borca girer. Madeni para çaldırmak ise zaten işe yaramayacak olan bir paranın kaybolacağı anlamına gelir. Bir başka ifade ise rüya için kişinin parasını şans oyunlarında kaybedeceği şeklindedir.

Rüya hakkındaki yorumum...