Rüyada Ölüm Görmek

Rüyada Ölüm

Rüyada Ölüm Görmek öldürdüğünü görmek çok büyük hata yapacağı, büyük yanlışın eşiğinde olduğu anlamı vardır. Kişinin öldürülmesi aynı zamanda güç manasına da gelir. Bu nedenle rüya sahibinin eline büyük gücün geçeceğine işarettir. Bu güç para olabileceği gibi, manevi güç de olabilir.  Bu gücün rüya sahibi tarafından dikkatli şekilde kullanılmasıyla etrafta bulunan düşmanların kolayca üstesinden gelinebileceğine delalettir.

Rüyada bir kişiyi öldürmenin görülmesinin haber anlamı da vardır. Uzaklardan tüm aileyi ilgilendiren güzel haber alınacağına, akrabanın hastalığının duyulacağına, gözyaşı dökülüp  acı hissedileceğine ve kederli günlere işaret eder.  Rüyasında birini öldürdüğünü gören rüya sahibinin para konularında dikkatli olması için bu rüya uyarı niteliği de taşır. Özellikle bu dönemde finans işlerine dikkat edilmeli ve yatırım yapmaktan uzak durulmalıdır. Var olan paraların yatırım şekline dönüştürülmemesi, eğer dönüştürülürse paranın kaybedileceğine işarettir. Bu riskli dönemde en iyisinin sabırla beklemek olduğu konusunda yorumlanır.

öldürmek

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Daha önce ölen yakının görülmesi hayırlı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin bu vefat eden kişiden hayır duası almaya ihtiyacı var olduğu manasına gelir. Rüya sahibinin hayatında işlerin iyi gitmediğine ve ancak bu hayırlı duadan sonra işlerinin düzelebileceğine işaret eder. Rüyada ölmüş birini görmek gerçek hayatta yapılan işlerin hayırlı olduğu ve rüya sahibinin doğru yolda ilerlediği manasına da gelir. Ölen anne babanın görülmesi ebeveyn sevgisini ifade eder. Ölen anne veya babadan biriyle rüyada konuşulması yakın bir zamanda maddi olarak ferahlanacağı ve bunun etkilerinin de aileye olumlu yansıyacağı manası vardır. Rüya sahibinin evlilik çağında bir kız çocuğu varsa, bu kızın rüyada ölmüş anne veya baba görüldükten sonra hayırlı bir kısmetle tanışacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ölüm Haberi Aldığını Görmek

Rüyada tanıdık birinin ölüm haberinin alınması hane halkını sıkıntıların beklediğine delalettir. Hem maddi hem de manevi olarak zorlukların çekileceği bir döneme girildiğinin habercisidir. Evde tartışmalar başlayabilir, eşle ilgili sorunlar yaşanabilir. Özellikle erkek evlatların yapacağı bir hatadan dolayı ailenin para kaybetmesi söz konusu olabilir şeklinde de yorumlanır. Rüyada ölüm haberi almak, geçmişte yapılan ve hatırlanmak istenmeyen anıların olduğunun göstergesi sayılır. Bu anılardan kurtulmak için ne cefalar çekildiğinin ifadesidir.

Rüya hakkındaki yorumum...