Rüyada Ölmek Görmek

Rüyada Ölmek

Rüyada Ölmek gerçek anlamının çok dışında olup iyiye işaret eder. Rüyasında öldüğünü gören kişinin ömrünün kısa değil uzun olacağı anlamındadır. Kişi, kimin öldüğünü görürse bu onun ömrünün uzaması şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada temiz ölüm görülürse bu kişinin gideceği yol olduğuna ve evliliğe işaret eder. Eğer rüyasında ölen kişi kendisi ise ve kendini mezarlıkta mezar içierisinde görürse bu onun gideceği uzak yol anlamına gelir. Eğer rüya sahibi kendini kefenlenmiş olarak görürse bu iyi evlilik anlamına gelir. Eğer rüyasında bir kadının öldüğünü görürse ve öleni tanımıyorsa bu kuraklığa işaret eder.
Rüyada ölmek aslında dünyada tam anlamıyla yaşayacağınız anlamına gelir. Sıkıntısız dertsiz tasasız bol bereketli para sağlıklı huzurlu bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ölmekten Kaçtığını Görmek

Bir şey konusunda onu yapmak için baskı görmeye ve zorlanmaya delalettir. Kişinin içine sindiremediği ve aklına yatmayan bir işi yapmak zorunda bırakılması ve içine düştüğü kötü durumun canını sıkarak ona büyük zahmet vermesi anlamına gelir.

ölmek

Rüyada Ölü Görmek

Diri getirmeye, yani genellikle tersine yorumlanır. Rüyada ölü görmek korkulmaması gerekilen rüyadır. Rüyada görülen ölü sevilen birinin gelmesi anlamına gelir. Ölünün kim olduğu, ne şekilde görüldüğü rüyanızın yorumlanmasında çok değişik anlamlara çıkacaktır. Rüyada ölen kişi kendisiyse uzun yolculuğa çıkacaktır. Rüyada ölü görmek ve ölüyle alışveriş halinde olmak kişinin ferah hayat süreceğine ve bolluk içinde olacağına işarettir.

Rüyada Ölü Kefenlediğini Görmek

İyi yaşama, sakin yaşantıya, ailevi bağların daha çok güçleneceğine ve gelişeceğine, refaha kavuşmaya işarettir. Sağlığa, huşu ve huzura, düşmanı yenmeye, geçmişte işlenen günahlardan zamanla arınmaya olarak yorumlanır. Huzura, hayata bakış açısının değişmesine işaret eder. Aile ile iyi geçinmeye, Allah’a yakın olmaya ve sevgiye işaret edebilir. Korkulan şeylerden kurtulmaya, dedikodudan uzaklaşmaya, iyi hayata geçişe, mutluluk için harcanan emeğe, dertli günlerin bitmesine yorumlanır. Sıkıntısız yaşama, zulüm edenin yenilmesine ve kazanmaya betimlenir. Bencillikten uzaklaşmaya, gelecek paraya, Allah’a imana yorumlarsak yanlış olmaz.

Rüyada Ölü Yıkadığını Görmek

Aslında güzeldir. Fakat bu rüya oldukça korkunç gelebilir. Kötü ve korkunç görünse de çok büyük sevaplardan biridir. Ölüyü yıkayan kişi hem iş hayatında hem de özel hayatında boş olduğunu ve artık bazı önemli sorumlulukların altına girmesi gerektiğini göstermektedir. Kişi ister iş yaşantısında ister özel hayatında sorumluluklar alıp, yeteneklerini ortaya koyarak kendisini herkese kanıtlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölünün Tabuta Konduğunu Görmek

Zorlukların üstesinden gelinmesine ve bol kazanca yorumlanır. Tabutu açık görmek, daha dikkatli olunmaması durumunda zorluklara karşılaşılacağını işaret eder. Rüyada tabuta konduğunu görmek her zaman iyi işaret değildir.

Rüya hakkındaki yorumum...