Rüyada Namaz Kılmak isteyip Kılmamak

Rüyada Namaz Kılmak isteyip Kılmamak

Rüyada Namaz Kılmak isteyip Kılmamak rüyayı gören kişinin yanlış işler peşinde olduğunu gösterir. Rüyada namaz kılmak isteyip kılmamak, rüya sahibinin doğru yoldan şaştığına dair bir işaret olarak kabul edilir. Rüyayı görmüş olan kimsenin, kendine dikkat etmesi ve davranışlarına çeki-düzen vermesi için bir uyarı olduğu rivayet edilir. Rüyada namaz kılmak isteyip kılmamak kaynaklarda pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin namaz kılmak isteyip de kılmaması kötü şans ve uğursuzluğa delalettir.

Bazı tabirlere göre ise rüyada namaz kılmak isteyip kılmamak, kişinin yanlış kararları yüzünden çevresine zarar vermesine yorulur. Rüya sahibinin etik açıdan uygun olmayan bir karar vereceği ve bu kararın sevdiklerine zarar vereceği rivayet edilir. Rüyayı görmüş olan kimsenin vereceği kararlarda seçici olması, sevdiklerini üzmemesi için elinden geleni yapması gerekir. Rüyada namaz kılmak isteyip kılmamak, genel olarak kötü şans, uğursuzluk, yanlış kararlar olarak karşımıza çıkar.

Rüyada Namaz Kılmak İsteyip Hastalık Yüzünden Kılmamak

Rüyada Namaz Kılmak isteyip Hastalık Yüzünden Kılmamak

Rüyayı görmüş olan kimsenin günlük hayatta sorumluluklarını yerine getirmediğinin göstergesidir. Rüyada namaz kılmak isteyip hastalık yüzünden kılmamak, kişinin üzerindeki sorumluluklarından farkında olduğu halde kaçtığını işaret eder. Rüya sahibinin namazı isteyip de kılmaması onun çevresindekileri aksattığı ve sorumluluklarını yerine getirmemesi şeklinde yorumlanır. Rüyada namaz kılmak isteyip hastalık yüzünden kılmamak, kişinin ailesine ve arkadaşlarına karşı daha dikkatli olması için uyarıdır. bu kişinin sorumluluklarını yerine getirmesi ve hayatını bir düzene sokması gerekir.

Rüyada Namaz Kılmak İsteyip Unuttuğu İçin Kılmamak

Rüyada Namaz Kılmak İsteyip Unuttuğu İçin Kılmamak

Kişinin yeni birileriyle yakınlaşacağı ve sonucunda pişman olacağına delalet eder. Rüyada namaz kılmak isteyip unuttuğu için kılmamak, kısa süre içinde tanışılacak olan hayırsız kimselere işaret eder. Rüyayı görmüş olan kişi için uğursuz bir döneme girileceğine rivayet edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...