Rüyada Mor Görmek

Rüyada Mor

Rüyada Mor Görmek mutluluğa, sevinç, huzura, yüzünüzün her daim gülecek olan haberlere rivayet edilir. Dualarınız ile hayallerinize sonunda kavuştuğunuzun göstergesidir. Mutluluğa adım adım gelerek umutsuzluğa kapılarak geldiniz. Uzun zaman beklediniz fakat geldiğinize değeceğine emin olabilirsiniz. Bir anda tüm hayalleriniz gerçek olacaktır.

Karlı bol kazançlı işlere imza atacaksınız. Borçlarınızdan arınacaksınız. Ödenmeyi bekleyen bütün her şey artık ödenecek. Geçim derdinden kazandığınız kazançlarınız ile kurtulacaksınız. Hem iş hayatınızın hem de ikili ilişkilerinizde güzel şeyler olacaktır. Kafaya taktığınız her şey artık rayına oturacaktır.

Rüyada Mor Koltuk Görmek

Evlilik hayalleri kuruyor iseniz evliliğe yani bir ev aile kuracağınıza rivayet edilir. Aile hayatınızda ki gelişmeler de söz konusu olabilir. Ev değiştirecek ve taşındıktan sonra yeni eşyalar alabilirsiniz. Mutluluk verecek hayallerinize sonunda kavuşuyorsunuz. İş hayatınız da ise yükselmeler meydana gelebilir.

Mor Koltuk Takımı

Rüyada Mor Gelinlik Görmek

İkili ilişkileriniz de evliliğe ilk adımınızı atacaksınız demektir. Aşk ile ilgili her konuda dedikleriniz birer birer çıkacağına emin olabilirsiniz. Karşınızda ki kişinin teklifini olumlu değerlendirmeli ve ona güveninizin boşa çıkmayacağına şahit olacaksınız. Sizin için dağları delecek birii bulmuşken kaybetmemenizi öneririm. Herkes böyle aşık birini bulamaz.

Rüyada Mor Sütyen Görmek

İçini sıkan dertlerden yavaş yavaş kurtulacaksınız demektir. Esasında bu olayların sıkmamanız gereken olaylar olabileceğine emin olabilirsiniz. Ne kafaya takılacak kadar büyük ne de hayatınızı etkileyecek kadar önemli değiller. Sıkıntıları veren kişi sizin mutsuz olmanızı isteyen insan olduğunun farkına varmalısınız.

Rüyada Mor Çorap Görmek

Uzum zamandır çalışıp yükselmek için çabaladığınız işinizde artık mevki sahibi kişiler farkına varmışlardır. Hayatınızı olumlu yönden etkileyecek sizi mutlu edecek haberlere hazır olun. Yükselişlere geçtiğiniz için sevinmeye şimdiden başlayabilirsiniz. Çalışıp sonucunu olumsuz alan kimse şu hayatta yoktur ! Siz çok çalıştınız ve hakkını yiyeceksiniz.

Mor Ayakkabı

Rüyada Mor Spor Ayakkabı Görmek

Ailece gidilecek tatile veya iş seyahatlerinin habercisi olabilir. Gittiğiniz yerler de uzun zamandır beklediğiniz haberler alabilir ya da görmek istediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu moral toplamanıza güzel vakitler geçirmenize sebep olacaktır. Tabiki de bu mutluluğunuzu bozan insanlar çıkacaktır. Onlara aldırış etmeden gülmeye devam edin.

Rüyada Mor Pardesü Giymek

Alacağınız haberlerin sizi mutlu yönden etkilenmenize sebep olacaktır. Gelişecek olaylar sizin aleyhinize olacak ve yüzünüzü güldürecektir. Asla pes etmeden çalışmanızın artık güzel sonuçlar elde ettiğinin farkına varacaksınız.

Rüyada Mor Pantolon Görmek

Hayatınızda girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çektiğinizin farkına varacak ve bu sizi egoist biri haline getirecektir. Yalnız bunun etkisinde kalmamalı pes etmemelisiniz.

Rüya hakkındaki yorumum...