Rüyada Milli Park Görmek

Rüyada Milli Park Görmek

Rüyada Milli Park Görmek rüyayı görenin yaşından küçük birilerinin olduğunun göstergesidir. Rüyada park görme rüya sahibinden yaşça küçük biriler olsa da akıl yaşı olarak denk olduklarını belirtir. Rüyayı gören kişi de her sırrını söyleyebileceğini belirtir. Rüyada milli park görmek kişinin yaşça küçükleriyle bile denk arkadaşlık edeceğini ifade eder.

Rüyada milli park görmek yaş olarak küçüklerin akıl yaşı büyük olduğundan dolayı denk şekilde arkadaş olunabilir. Rüyada park görme başka tabirlere göre kişi evli ise çocuğu olacağı şeklindedir. Rüyada ki park çocuğunu parka götürmek olarak simgelenmiş olabilir. Rüyada park kişi eğer evli değilse bir yakınının çocuğunu parka götürmek olarak da yorumlanabilir. Rüyada milli park görmek kişinin evine yakın hep gördüğü bir park var ise bilinçaltına da girmiş olabilir. Rüyada milli park görmek genel anlamda böyle tabir edilir.

Rüyada Parkta Oturmak

Rüyada Milli Parkta Oturmak

Rüya sahibini düşünceli günlerin beklediğini gösterir. Rüyada milli parkta oturmak kişinin yaptığı veya yapacağı işlerin sonuçlarından dolayı düşünceli olacağını simgeler. Kişinin düşündüğü konu aklından hiç çıkmaz ve bundan dolayı sürekli dalgın olur. Bazı tabirlere göre de bu karmaşık düşünceli günlerden rüya sahibinin yakın zamanda kurtulacağı şeklindedir. Rüyada milli parkta oturmak genel olarak bu şekilde rivayet edilir.

Rüyada Lunapark Görmek

Rüyada Lunapark Görmek

Rüyayı görenin heyecanlı bir kişilik olduğunu simgeler. Rüyada lunapark görmek rüya sahibinin hayatı boyunca zenginlik içinde yaşayacağının habercisidir. Rüyayı gören kişinin zenginliğiyle herkesi sürekli kıskandıracağı öne sürülür. Rüyada lunapark görmek genel olarak bu şekilde tabir edilir.

Rüyada Yeşil Park Görmek

Rüyada Yeşil Milli Park Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca zenginlik içinde refah bir şekilde yaşayacağı delalet edilir. Rüyada yeşil milli park görmek rüya sahibinin aynı zamanda lüksü ve zenginliği sevdiği de rivayetler arasındadır. Rüyada yeşil milli park görmek böyle tanımlanır

1 Yorum

  • New york da yasiyorum. Dun gece ruyamda yine Central parkda idim. yazinizi okuyunca sanki icinde gibiydim. Cok tesekkurler suan cok mutluyum.

Rüya hakkındaki yorumum...