Rüyada Mezarlıktan Geçmek

Rüyada Mezarlıktan Geçmek

Rüyada Mezarlıktan Geçmek genel anlam itibarı ile rüyada mezarlıktan geçmek kişinin balına gelecek olan kötü olay, musibetlerin habercisidir. Bazı zamanlarda bir yakınınız vefat edeceği anlamı olan rüya kişinin başına gelecek olan kazaların habercisi şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyada mezarlıktan geçmek rüya sahibinin hastalanacağı anlamına gelir. Maddi yaşamında olumsuzlukların habercisidir. iş hayatında kötü şeyler yaşanacağı, arkadaş çevresinin rüya sahibi ile olan ilişkilerinin bozulacağına delalet eder. Ağırlıklı olarak rüyada mezarlıktan geçmek kişinin başına gelecek olan kötü olayların kazaların habercisidir.

Mezarlıktan geçmek ile alakalı bir rüya gören kimsenin sadaka vermesinde fayda vardır. İslam dininde olduğu gibi vermiş olduğu bu sadaka ile gelebilecek muhtemel kazaların önüne geçilebilir. Çünkü Rüyada mezarlıktan geçmek ile alakalı rüyalarda hayır yoktur. Sevdiğini yakın bir arkadaşınızın vefat edeceği anlamı da çıkarılabilmektedir. Rüya sahibi için hayırlara yorumlanan rüyalardan değildir. Yorumcuların hemen hepsi rüyada mezarlıktan geçmek, rüyası hakkında benzer şeyler söylemişlerdir. Mezarlıktan geçmek şer in habercisidir. Mezarlıktan geçmek musibetlere işaret eder.

Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada Mezarlık Görmek

Mezarlıktan geçmek hayra yorumlanmazken Rüyada mezarlık görmek hayırlıdır. Kişinin işlediği günahlardan ötürü af dileyeceğine delalet eder. Mezarlıkta kendisini ölmüş olan rüya sahibinin ömrü uzar. Mezarlıktan bir ölünün dirilip kalktığını görmek hayırlıdır. Kişinin beklemediği yerlerden alacağı güzel haberlerin işaretidir. Rüyada ölüyü mezarlıkta ağlarken görmek alınacak olan kötü haberlere delalet eder bu hayırlı bir rüya değildir. Rüyada ölüyü gülerken görmek iyi ve temiz haberler almaya delalettir.

Rüyada Mezarlıkta Uyumak

Rüyada Mezarlıkta Uyumak

Yaşlı kimseler için ecelinin yaklaştığının habercisidir. Genç bir kimse rüyada mezarlıkta uyuduğunu görse yakınlarından birini kaybeder. Rüyada mezarlıkta uyumak kişiler için üzücü haberler alacağının işaretidir. Uzaklardan alınacak olan haberler rüya sahibini mutlu etmez.

2 Comments

  • Yorumlarsanız çok sevinirim dün gece ruyamda küçük bir mezarlığın içiden geçmeye çalıştım yanımda 2 yaşında ki oğlum da vardı çok korkmuştum as suresini okuma ya çalışıyordum bir yandan da mezarların isimlerini okuyordum ama hepsinde tek bir sim yazıyordu tanımadığım bir kadın ismi emin değilim ama yazan isim sibel yada seda ikisiden biriydi ve bu isimde tanıdığım kimse yok çok etkiledi bu ruya beni lütfen yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler

Rüya hakkındaki yorumum...