Rüyada Mavi Gelinlik Giymek

Rüyada Mavi Gelinlik Giymek

Rüyada Mavi Gelinlik Giymek rüyayı gören kişinin yaşamında aradığı huzuru ve rahatlığı geçireceği evlilik sayesinde yakalayacağına delalettir. Rüyada mavi gelinlik giymek; tanışılacak olan iyi insana ve bu insan ile kurulacak olan ilişki sonrasında güzel bir evliliğe işaret eder.

Rüyacının yaşamındaki sıkıntıları, yalnızlığı, dertleri ve tasaları yapacağı evlilik neticesinde aşacağına ve huzurlu günler geleceğine işaret etmektedir. Rüyada mavi gelinlik giymek bunların yanı sıra rüya sahibinin ailesinin rüyacının mürüvvetini bekledikleri anlamına gelir. Rüyayı gören kişi eğer evli ise rüyada mavi gelinlik giymek; evlilikteki sorunların bitip huzurun geleceği anlamındadır. Yaşanılan irili ufaklı bütün problemlerin ilerleyen günlerde çözüleceğine ve daha anlayışlı bir ilişki kurulacağına haber vermektedir.

Rüyada Koyu Mavi Gelinlik Giymek

Rüyada Soluk Mavi Gelinlik Giymek

Rüyayı gören kişinin çocukken kurduğu hayaller neticesinde evlilikten beklentisinin büyük olduğuna işaret eder. Ancak rüyada soluk mavi gelinlik giymek, kurulan hayallerin gerçekleşemeyeceği anlamındadır. Rüyacının kaba saba bir insan ile evleneceği, evlendiği insan ile sürekli tartışacağı anlamına gelmektedir. Yaptığı evliliğin yanlış olduğunu fark ettiğinde her şeyin çok geç olduğunu fark edeceğine işaret etmektedir. Eğer ortada çocuk var ise rüya sahibinin yıllar boyunca çocuğu için bu evliliğe katlanacağı yorumu yapılabilir. Rüyada soluk mavi gelinlik giymek bunun dışında aile tarafından evlenilen insana onay verilmemesi anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Soluk Mavi Gelinlik Giymek

Rüyada Koyu Mavi Gelinlik Giymek

Rüyacının yapacağı evlilikten hemen sonra hayalini kurduğu şehirde balayını yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada koyu mavi gelinlik giymek, rüyacı eğer evli ise, aşk tazelemek için çıkılacak olan tatile de işaret edebilir. Yıllardır planlanan ve fırsatı bulunamayan bir yere çıkılacak olan tatil sonucunda aile bağlarının gelişmesi olasılığı yüksektir. Bunun yanı sıra rüyada koyu mavi gelinlik giymek ufukta görülen erkek çocuğa işaret etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...