Rüyada  Mavi Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada  Mavi Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada  Mavi Gelinlik Giydiğini Görmek, rüyayı gören kimse için muradına ereceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin istek ve arzularına kavuşacağına delalet edilir. Rüyada mavi gelinlik giydiğini görmek rüya sahibinin mutlu bir evlilik yapacağına da tabirdir.

Karşısına çıkan bu kişi ile aradığı mutluluğa kavuşup uzun süreli bir evlilik yaşayacağına da işarettir. Farklı bir tabire göre rüyada mavi gelinlik giydiğini görmek rüyayı gören kimse için hastalıklardan kurtulma anlamına gelir. Bu sağlıklı gireceği dönem ile askıya aldığı islerini nihayet yoluna sokacağına ve sıkıntılarının biteceğine işarettir. Genel anlamı ile rüyada mavi gelinlik giydiğini görmek rüya sahibi için hayra alamettir.

Rüyada Kirli Mavi Gelinlik Görmek

Rüyada Kirli Mavi Gelinlik Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kirli mavi gelinlik giydiğini görmek kişinin yakın zaman içerisinde kötü bir haber alacağına delalet edilir. Rüya sahibinin bu haber ile hayatının değiştiği altüst olacağı bir döneme gireceğine işarettir. Rüyada kirli mavi gelinlik giydiğini görmek kişinin bekar olması durumunda ise bir arkadaşı tarafından kötü haberler alacağına delalettir. Rüya sahibinin bu haber ile içinde bulunduğu sıkıntılı durumun daha da artacağına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada kirli mavi gelinlik giydiğini görmek kişinin yakın zaman içerisinde çok sevdiği bir eşyasının kaybolacağına işarettir. Uzun yıllardır sahip olduğu ve manevi değeri olan bu eşya için çok üzüleceğine yorulur. Aynı zamanda rüyada kirli mavi gelinlik giydiğini görmek kişi için depresif  bir döneme işarettir. Genel anlamı ile rüyada kirli mavi gelinlik giydiğini görmek sıkıntılı ve zor dönemlere gireceği seklinde tabir etmektedir.
Rüyada Açık Mavi Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Açık Mavi Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada açık mavi gelinlik giydiğini görmek müjde anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili alacağı müjdeli haberler sonucunda rüyada açık mavi gelinlik giydiğini görmek terfi alacağına ve kazancının da artacağına işarettir. Rüya sahibinin rüyada açık mavi gelinlik giydiğini görmek aynı zamanda iş yükünün artacağı anlamına da gelir. Kişinin bu yeni pozisyonu ile iş yükünün artacağına yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada açık mavi gelinlik giydiğini görmek rüya sahibinin sıkıldığına da işarettir. Rüya sahibi için herkes tarafından hırslı olarak görüleceğinin işareti olarak gösterilir. Rüyada açık mavi gelinlik giydiğini görmek genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için yükselişe delalettir.
Rüyada Evli Birinin Mavi Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Evli Birinin Mavi Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada evli birinin mavi gelinlik giydiğini görmek ihanete işaret edilir. Rüya sahibinin erkek olması durumunda rüyada evli birinin mavi gelinlik giydiğini görmek eşi tarafından aldatılacağına delalet edilir. Rüyada evli birinin mavi gelinlik giydiğini görmek rüya sahibinin kadın olması durumunda ise kendisinin eşini aldatacağına yorulur. Rüyada evli birinin mavi gelinlik giydiğini görmek farklı bir tabire göre ise dedikodu anlamına gelir. Rüya sahibinin haksız duruma düşeceği dedikodular yüzünden ilişkisinin bozulacağına işarettir. Rüya sahibinin iş konusunda iş verenleri tarafından haksızlığa uğrayacağını ve işi bırakma noktasına kadar geleceğini belirtir. Rüyada evli birinin mavi gelinlik giydiğini görmek sabırlı olması durumunda olumsuz durumları lehine çevireceğini delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...