Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek, rüyayı gören kimse için rüyada mavi ayakkabı giymek rüya sahibinin eline geçecek para anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bu para ile sıkıntılarını geride bırakacağına delalet edilir. Rüyada mavi ayakkabı giymek rüya sahibinin bu parayı iş için kullanmaması durumunda ise iş hayatının daha da kötüye gideceğine tabirdir. Aynı zamanda rüyada mavi ayakkabı giymek rüya sahibinin sezgilerinin ve öngörüsünün güçlü olduğuna yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada mavi ayakkabı giymek rüyayı gören kimsenin bir süredir planladığı bir değişime tabir edilir. Rüya sahibinin bu değişimi gerçekleştireceğine yorulur. Genel anlamı ile rüyada mavi ayakkabı giymek paraya ve değişime tabir edilir.

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek ve Çıkarmak

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek ve Çıkarmak

Rüyayı gören kimse için rüyada mavi ayakkabı giymek ve çıkarmak rüya sahibinin maddi sıkıntılardan dolayı yıprandığına tabir edilir. Rüyada mavi ayakkabı giymek ve çıkarmak rüya sahibinin bu maddi sıkıntılar yüzünden ailesiyle arasının açılacağına işarettir. Rüyada mavi ayakkabı giymek ve çıkarmak rüya sahibinin hayal kırıklığıyla öfkelenerek ailesini suçlayacağına delalettir. Rüya sahibi eğer tavrını değiştirerek başarısızlığının sorumluluğunu almazsa durumun iyileşmeyeceğine işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada mavi ayakkabı giymek ve çıkarmak kişinin varsa kardeşi ile omuz omuza kuracağı bir işe  işarettir. Aynı zamanda rüyada mavi ayakkabı giymek ve çıkarmak rüya sahibinin maddi sorunu olmayan bir hayat yaşayacağına işarettir. Genel anlamı ile rüyada mavi ayakkabı giymek ve çıkarmak yapılan bir haksızlığa veya başarılı bir iş hayatına tabir etmektedir.

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek ve Almak

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek ve Almak

Rüyayı gören kimse için rüyada mavi ayakkabı giymek ve almak kişinin uzak akrabalarından kişiye gelecek bir kötülük anlamına gelir. Rüyada mavi ayakkabı giymek ve almak rüya sahibinin bu kişilerle hararetli bir tartışma yaşayacağına delalet eder. Rüyada mavi ayakkabı giymek ve almak içten pazarlıklı bu kişilerin rüya sahibinin hakkı olan bir malda gözü olduğu anlamına gelir. Ayrıca rüyada mavi ayakkabı giymek ve almak kişinin hakkı olanı alacağına yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada mavi ayakkabı giymek ve almak kişinin evlilik hayatında aldatılacağına işarettir. Rüyada mavi ayakkabı giymek ve almak rüya sahibinin iki evlilik yapacağına ve son evliliğinde çok mutlu olacağına işarettir. Genel anlamda rüyada mavi ayakkabı giymek ve almak kötü göze ve güvenilmez kimselere delalettir.

Rüyada Topuklu Mavi Ayakkabı Giymek

Rüyada Topuklu Mavi Ayakkabı Giymek

Rüyayı gören kimse için rüyada topuklu mavi ayakkabı giymek alınacak kötü bir habere işaret eder. Rüyada topuklu mavi ayakkabı giymek rüya sahibinin bekar olması durumunda iki kişi arasında kalacağına yorulur. Rüyada topuklu mavi ayakkabı giymek rüya sahibi kadın ise hayatındaki kişi ile birlikte bir iş kuracağı anlamına gelir. Rüyada topuklu mavi ayakkabı giymek rüya sahibinin bağırsakları ile ilgili bir sıkıntı yaşayacağına işaret edebilir. Farklı bir tabire göre rüyada topuklu mavi ayakkabı giymek rüya sahibinin kötü alışkanlıkları nedeniyle arkadaşlarıyla yapacağı bir konuşmaya delalet eder. Rüyada topuklu mavi ayakkabı giymek rüya sahibinin arkadaşları sayesinde kötü alışkanlıklarını bırakacağına yorulur. Genel anlamda rüyada topuklu mavi ayakkabı giymek mal varlığına ve iş hayatında büyük paralar kazanmaya işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...