Rüyada Masa Görmek

Rüyada Masa

Rüyada Masa Görmek düşü gören insanın hayatının ilerleyen dönemlerinde etrafında birçok dostu olacağına, sosyal ilişkilerinin geliştiğine işaret eder. Her gün oturduğu masaların sürekli sevenleri ona değer veren insanlar ile dolu olacağına delalettir.

Hayatında ona iyi zamanda da kötü zamanda da her anında yanında olacak destek verecek insanların var olduğunu bilmek, rüya sahibinin özgüvenini geliştirip mutlu bir yaşam sürmesine sebep olacak şeklinde yorum getirilebilir.

Rüyada Masada Yemek Yemek

Yemek yenilen masa eğer tam donatılmış bir şekilde dolu ise bolluğa, çok dolu değil sadece birkaç tabak var ise yoksulluğa işaret eder. Bolluk, bereket içerisinde yaşayabilmesi için, rüyayı gören kişinin maddi durumu elverişsiz insanlara yardımcı olması tavsiye edilir. Yardımsever, eli açık insanların her zaman karşılığını alıp mutlu olacakları unutulmamalıdır.

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Yaşamın karşınıza çıkardığı sorunları, olumsuzlukları çözmeye çalışmadan sürekli ertelendiği ve problemlerin üzerinin sürekli örtüldüğü anlamlarına gelir. Bu problemler çözülmediği için sürekli rüya sahibinin karşısına tekrar tekrar çıkmaktadır şeklinde yorum getirilir. Yaşanılan her sorunu zamanında çözmek rüya sahibine tavsiye edilir.

Masa Örtüsü

Rüyada Masa Tenisi Oynamak

Düşü gören kişinin sağlıklı ve zeka seviyesi yüksek bir insan olduğuna rivayet eder. Bu özellikleri sayesinde rüyayı gören kişinin toplumda sürekli dikkat çekeceği yorumu getirilebilir. Bu durum sayesinde başarının gelmesi de kaçınılmazdır.

Rüyada Ahşap Masa Görmek

Rüyayı gören insanın gelecekte insanlardan uzaklaşıp tarihi yerleri zengin olan bir yere yerleşeceğine ve burada huzuru bulacağına delalet eder. Hayatının olgun döneminde veya emekliliğinde bu bölgeye yerleşecek ve huzuru bulacak rüya sahibinin, çoğu insanın düşlediği bir hayat yaşama olasılığı yüksektir.

Ahşap Masa

Rüyada Masa Ve Sandalye Görmek

Tıpkı tencere ve kapak gibi her konuda uyumlu olunan insan ile başlanacak ilişkinin veya mevcutta bu uyumun yakalandığı insan ile evlenileceğinin işaretçisidir. Mutlu ilişki ve evlilik hayatı ile birlikte uzun ömrün de geleceğine delalet eder.

Rüyada Rakı Masası Kurmak

Dostlar ile yapılan toplantıda dertlerin masaya oturtulup çözüleceğine delalet eder. Birlik ve beraberliğin getirdiği mutluluk sayesinde düşü gören kişi yalnız olmadığının farkına varacak ve attığı her adımda kendisine güven duyacak şeklinde yorum getirilebilir.

Rüyada Masada Para Görmek

Masasında para gören rüya sahibinin hayallerindeki zenginliğe ulaşması için her yolu denediği ve başarılı olamadığı yorumuna varılır. Düş sahibi ne kadar çabalarsa çabalasın zengin olamayacağını, mutsuz olacağını düşünse de yapacağı hayır işleri sayesinde düşlediği zenginliğe ileride kavuşacak şeklinde yorum getirilebilir.

Rüya hakkındaki yorumum...