Rüyada Lacivert Eşarp Görmek

Rüyada Lacivert Eşarp Görmek

Rüyada Lacivert Eşarp Görmek rüyayı görenin kişinin iş hayatında başarı sağlayacağını gösterir. Rüyada lacivert eşarp görmek kişinin yaptığı mesleği en iyi şekilde icra ettiği anlamına gelir. Lacivert eşarp görmek yüksek mertebeye ulaşmakla paralel bir işarettir. Rüyada lacivert eşarp yüksek mertebeyle birlikte terfi alacağının da habercisidir.

Başka bir rivayete göre rüyada lacivert eşarp görmek kişi eğer işsiz ise iş bulacağını gösterir. Rüyayı gören insanın işinin yanında maddi sıkıntıları da varsa kısa sürede düzlüğe çıkacağının habercisidir. Başka tabirlere göre rüyada lacivert eşarp görmek insanın aklıyla vücudunun çelişkili olduğunun göstergesidir. Kişi lacivert eşarp görüyor ise bir konu üzerinde aklı veya zihniyle değil hisleri ile hareket ettiğini gösterir. Rüyada lacivert eşarp görmek önemli resmi bir buluşmaya veya bir davete gittiğinizi de gösteriyor olabilir.

Rüyada Yeşil Eşarp Görmek

Rüyada Yeşil Eşarp Görmek

Yeşil eşarp görmek ile rüyada lacivert eşarp görmek arasında çok fark yoktur. Yeşil genelde hayra yorulur. Yeşil eşarp görmekte kişinin zihniyle vücudu arasında ki çelişkiyi, uyumsuzluğu gösterir. Yeşil rengi sükuneti, huzuru simgeler. Sonuç olarak yeşil rengi hayatınızın düzenli sakin geçeceğine işarettir. Rüyada yeşil eşarp görmek eğer bireyin çatışmalı fikirleri varsa onların son bulacağı anlamına gelir. Yani açık güzel bir renk olduğu için rüyada eşarp görmekte onunla paralel güzel günleri simgeler. Lacivert başlığı altında da belirttiğimiz gibi ikisi de benzerdir.

Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada Eşarp Görmek

Rüyayı görenin yumuşak başlılığını gösterir. Rüyada eşarp görmek kişinin hoşgörülü, anlayışlı, güler yüzlü birinin olmasına işarettir. Kişinin başına iyi ya da kötü ne geliyor ise rüyayı gören her şeyi Yaradana bağlar. Rüyada yeşil eşarp görmek herkes için payına düşen miktarı tartışmadan, isyan etmeden kabullenen insan demektir. Rüyasında yeşil eşarp gören kim ise her zaman Allah dan sağlık ve huzur isteyen bir kişidir. Çünkü rüyayı gören için en büyük zenginlik sağlık ve huzurdur.

Rüya hakkındaki yorumum...