Rüyada Kurşunlanmak

Rüyada Kurşunlanmak

Rüyada kurşunlanmak rüya tabirleri terminolojisine göre güvendiğiniz insanlar tarafından ihanete uğrayacağınızın habercisidir. Rüyada kurşunlanmak imgesi; kısa süre içerisinde yakın çevrenizden ya da ailenizden birilerinin sizi yarı yolda bırakacağı şeklinde yorumlanır. Yaşadığınız bu hayal kırıklığı sonucunda, uzun bir süre içinize kapanık yaşayabilir kendizi sosyal çevrenizden, arkadaş ortamınızdan ve aile yaşantınızdan izole edebilirsiniz.

Ayrıca rüyada kurşunlanmak sembolik olarak aldatılmak gibi anlamlar içerdiğinden arkadaş ilişkileri konusunda çok şüpheci davranacağınız uzun sıkıntılı döneme yorulur. Bu dönemde yakınınızdaki birçok insana karşı kırıcı davranabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizin zarar görmemesi için girdiğiniz ikili diyaloglarda hassas davranmanız oldukça faydalı olabilir.

Rüyada Tüfekle Kurşunlanmak

Rüyada Tüfekle Kurşunlanmak

Rüyada tüfekle kurşunlanmak can sıkıcı ve üzücü birtakım haberler alacağınızı gösterir bir rüyadır. Bu haberleri almanızla birlikte günlük hayatınızdan taviz verebilir. Odaklanmanız gereken birtakım şeylere odaklanma konusunda uzun süre sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte rüyada tüfekle kurşunlanmak; ailevi hayatınızdaki belirli problemler yüzünden, iş hayatınızdaki performansınızın düşeceğini sonucu çıkarılır.

Rüyada Silahla Kurşunlanmak

Rüyada Silahla Kurşunlanmak

Tüfekle kurşunlanmak imgesinin aksine rüyada silahla kurşunlanmak duygusal hayatınızdaki birtakım iniş çıkışların ilişkinize zarar vereceğini ifade eder. Bu iniş çıkışlar yüzünden ilişkinizde uzun soluklu kopmalar yaşayabilir hatta kalıcı olarak ayrılabilirsiniz. Yine aynı şekilde rüyada silahla kurşunlanmak; hayatınızdaki duygusal boşluğu dolduracak insanların size karşı agresif ve kırıcı davranacağını ifade eder.

Rüyada Kurşun Attığını Görmek

Rüyada Tabancayla Kurşulanmak

Rüyada tabancayla kurşunlanmak geçmiş zamanlarda size karşı kırıcı olan insanlara karşı acımasız olacağınızı ifade eder. Bir nevi intikam olarak da nitelendirilen bu acımasızlığınız yüzünden, zamanında kalbinizi kıranların canını yakacağınızı söylemek yanlış olmaz. Bununla birlikte rüyada tabancayla kurşunlanmak eskiden size karşı birtakım hataları olmuş insanların bunlardan pişmanlık duyup özür dilemeye geleceklerinin de habercisi olarak yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...