Rüyada Kurabiye Yapmak

Rüyada Kurabiye Yapmak

Rüyada Kurabiye Yapmak hiçbir karşılık beklemeden eşinize, dostunuza ve yakınlarınıza iyilik yapacağınız anlamına gelir. Zor durumda olan dostlarınıza maddi manevi destek sağlayacağınıza, yaptığınız iyiliklerin karşılıksız kalmayacağına delalettir. İçinde bulunduğunuz işte yükseleceğinize işarettir. Bu yükselmenin yapmış olduğunuz iyilikleriniz sebeptir.

Rüyada Pasta Kurabiye Yapmak

Pasta yapmanın tam olarak iyiye yorumlanarak işte yükseliş, mutluluk ve kazanç diye nitelendirilir. Böyle bir rüya gören kişi kendisinin sıkıntılarından kısa zaman içerisinde kurtulur ve feraha varır. Allah’a şükür etmeli cok fazla sadaka vermesinde fayda bulunmaktadır.

Pasta Kurabiye Yapmak

Rüyada Portakallı Kurabiye Yapmak

Kısacası kısmettir. Kurabiyeyi yapan kişi bolluğa sevinecek. Çevresindeki kişilere yardımda bulunacak, kendi kazancından onlara da pay verecektir. İçtenlikli olan sevginiz saygınız sevdiğiniz kişi tarafından karşılık bulacak, sevdiğinize mutlu birliktelik yaşayacaksınız. Şu sıralar bol paralı yatırımlar yapmanız, hatta bir ev sahibi olmanız gün yüzüne çıkabilir.

Rüyada Poğaça Kurabiye Yapmak

Sıkıntılarınızı bir çuvala koyup atacaksınız. Sizi üzen ne varsa hepsinden kurtulacaksınız anlamına gelir. Tam tersi onun yerine size mutluluk getirecek şeyler aynı anda karşınıza gelecek. Hayıra ve şerre işarettir. Mutlulukta, huzurda sizin elinizdedir. Olumsuz düşünmeyi bırakmalı, olumlu düşünmelisiniz.

Poğaça Kurabiye Yapmak

Rüyada Kek Kurabiye Yapmak

Gelecekte her ne yapılması gerekiyorsa şimdiden adımlarınızı atmanız gerektiği anlamına gelir. İleriye doğru attığınız adımların düzgün ve güzel adımlar olduğundan emin olmalısınız. Kişinin huzurlu ve mutlu, sağlıklı hayat sürebilmesi için ayakları üzerinde durması gerekmelidir. Boş işlerle uğraşmadan amacına büyük adımlarla yaklaşmalıdır. Ne kadar hızlı adımlarla ilerlerseniz o kadar cabuk hedeflerinize ulaşırsınız.

Rüyada Tuzlu Kurabiye Yapmak

Can sıkıcı, üzücü haberler alacağınızı alamet eder. Hiç beklemediğiniz dostlarınızdan duymadığınız sözler işiteceğinize işarettir. Kişinin rahat davranışlarından dolayı bu halde olduğunu gösterir. İşlerini ertelememeli daha çok özen göstermeli bugünün işini yarına bırakmamalısınız.

Rüyada Tatlı Kurabiye Görmek

Bu rüyayı gören kişi hastaysa sağlığına kavuşacağına alamettir. Şifayı kısa sürede bulacağına işarettir. Ayrıca hasta olmayan kişiler ise az bir zamanda biri tarafından gelecek haberle mal ve mülk zengini olacağını delalet eder. Düşmanınız varsa onunla barışacağınız anlamına gelir. Bu barışmayla birlikte tekrardan güzel bir dostluk başlayacaktır.

Rüyada Tarçınlı Kurabiye Yapmak

Alacağınız üzüntülü, sıkıntılı haber karşısında kendinizi önceden hazırlamanız gerekmektedir. Tarçın yiyen kişi yaptığı yanlışlıkların farkına varacak, vicdan azabı duyup kedere düşecektir. Sağlığı kötü kişilerin ise bir süre daha sağlığının kötüye gideceğine işarettir. İçilen ilaçlardan fayda görmeyecek ve bu sebeple yeni yollar aramalıdır.

Ayrıca Rüyada Kurabiye Görmek ve Rüyada Kurabiye Yemek tabirlerine bakınız.

Rüya hakkındaki yorumum...