Rüyada Köpek Leşi Görmek

Rüyada Köpek Leşi Görmek

Rüyada Köpek Leşi Görmek kötü ve şer olan haber alacağınıza işaretle delalet edilir. Çok önemli kimsenin duymaması gereken sırrınızın açığa çıkacağına bundan da çok büyük zarara, utanca uğrayacağınıza işarettir. Köpek leşi çok pis koku yayıyor ise çok güçlü düşmanınız olduğuna rivayet edilir. İnsanın mücadele gücünü kıran kimselere işarettir. Ona hayırlı gelmeyen insanlara tabirdir.

Rüyada köpek leşi görmek çözülemeyen sıkıntı, dert, felaket, bela ayrıca şerre yorumlanır. Ayrıca ellerinden gelse sizi hemen ortadan kaldırmak istediklerine rivayet edilir. Kokmuyorsa sizinle olduğu gibi ev halkınızla yani ailenizle de sıkı mücadeleye hazırlandıklarına işaret edilir. Bir başka rivayete göre de ölüm haberi almaya işarettir. Zarara uğrayacağınıza zarar ile birlikte maddi açıdan kayıplar yaşayacağınıza delalettir. Düşmanlarınızın çıkarttığı sırlar ile utanç verici anlar geçirecektir. Onlardan bir kez daha nefret edeceksiniz. Köpek leşi ailenize çıkan sırrınızdan dolayı hesap vermek zorunda kalacak sıkıntılı günler yaşayacaksınız. İş hayatınızda düşüşler meydana gelecektir. Moral bozukluğundan kaynaklı mide hastalıkları söz konusu olabilir. Her şeye hazırlıklı atmanızı önermekten başka çarem yok.

Rüyada Köpek Leşi Yemek

Rüyada köpek leşi yemek başka birinin sırrını ortaya çıkartmak ile yorumlanır. Onun çıkarttığınız sırrı ile zor durumda bırakacak ama daha sonra başınıza gelerek bir daha yapmamak konusunda kendinize söz vereceksiniz. Hayatta kimse yaşadığını yaşamadan ölmez bunu unutmamalı ona göre yaşamalısınız. İntikam duygularının yani şeytanın dediklerine kulak asmamalısınız. Kendi bildiğinizi yapmalı herkese ve her şeye rağmen iyi kalbinizi asla bozmamalısınız. Başkalarının size kötülük yapması sizinde onlara kötülük yapmanız gerekeceği anlamına gelmez.

Rüyada Köpek Leşi Üstünden Arabayla Geçmek

Rüyada köpek leşi üstünden arabayla geçmek kendi sırlarınızı başkalarına anlatarak bunun duyulmasına sebep olacaksınız demektir. Başkalarının anlatmakla büyük hata yaptığının farkına varmalısınız. Ayrıca yeni tanıştığınız dostlarınıza güvenmemeli onlara her sırrınızı anlatmamalısınız. Kimin iyi kimin kötü olduğu ilk günden anlaşılmaz. Yaşayarak anlarsınız ve böylece bir sonuca varırsınız. Hayatınızda ne kadar kötü niyetli insan görseniz de iyilik yapmaktan ihtiyaç sahiplerine yardım etmekten vazgeçmeyiniz. Cebinizde çok para olmasa dahi ettiğiniz yardımın mislini helal şekilde kazanacaksınız.

Rüya hakkındaki yorumum...