Rüyada Kolonya içmek

Rüyada Kolonya içmek

Rüyada Kolonya içmek, mantıksız ve tutarsız hareketler sergileyeceğinizi ve arkadaşlarınızın bu yüzden sizden uzaklaşacağını ifade eder. Rüyada kolonya içmek tabiri doğrultusunda sosyal çevrenizde sizinle alakalı kötü bir algı oluşabilir. Arkadaşlarınız ve etrafınızdaki insanlar sizin düşünsel yetkinliklerinizle alakalı kötü şeyler düşünebilir. Bunun yanı sıra rüyada kolonya içmek durumu, kötü alışkanlıklarınızın olacağına da delalet eder. Tamamen bağımlılık yapan bu kötü alışkanlıklardan dolayı işinizle ve eğitim hayatınızla alakalı performans düşüşleri yaşayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra rüyada kolonya içmek durumu yapmamanız gereken bir şey yüzünden etrafınızdaki insanlar tarafından cezalandırılacağınızı ifade eder. Bu cezalandırma sonucu psikolojik olarak zorlayıcı bir döneme girebilirsiniz. Rüyada kolonya içmek tabiri doğrultusunda kısa süre içerisinde sosyal hayatınızdaki insanların size katı bir muamele yapacaklarını söylemek yanlış olmaz.

Rüyada Limonlu Kolonya içmek

Rüyada Limonlu Kolonya içmek

Rüyada limonlu kolonya içmek, sergilemiş olduğunuz tutarsız davranışlardan dolayı eğitim hayatınızda büyük problemler yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada limonlu kolonya içmek, okulda ya da iş yerinde performans düşüşleri ile alakalı olumsuz geri bildirimler alacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra rüyada limonlu kolonya içmek, aile yaşantınızda da bir takım problemlere delalet etmektedir. Bu rüya imgesine göre babanızla olan ilişkilerinizde kırılma noktaları yaşanabilir ve babanız size sosyal hayatınızla alakalı yaptırımla uygulayabilir.

Rüyada Kokulu Kolonya içmek

Rüyada Kokulu Kolonya içmek

Rüyada kokulu kolonya içmek durumu, sosyal hayatınızdaki problemler dolayısıyla çevrenizde size karşı büyük bir önyargı oluşacağına delalet eder. Rüyada kokulu kolonya içmek tabiri doğrultusunda, edinmiş olduğunuz kötü alışkanlıkların sizi samimi arkadaşlarınızdan uzaklaştıracağını söylemek yanlış olmaz. Bunun yanı sıra rüyada kokulu kolonya içmek durumu, çalıştığınız kurumda yapmış olduğunuz hatalardan dolayı müdürlerinizin gözünden düşeceğinizi de ifade eder. Bu hatalar yüzünden meslek hayatınızdaki imajınızda kapatılması zor bir leke bırakabilirsiniz.

Rüya hakkındaki yorumum...