Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada Kolonya

Rüyada kolonya görmek planlarını hayata geçirirken zorluklarla karşılaşacak demektir. İstediklerini kolay elde edemeyeceği anlamına gelir. Karşısına beklemediği engeller çıkacağını, hedefe ulaşması için çaba göstermesi gerektiğini gösterir. Beklentileri istediği şekilde gerçekleşmeyecek ve umduğunu bulamayacaktır. Maddi konuda sıkıntılar yaşayacağına veya sağlıkla ilgili kötü haberler alacağına delalettir. Kişinin herkese güvenmemesi, sağlam adımlar atması ve karar vermeden önce iki kere düşünmesine işaret eder. Karşısına çıkacak fırsatlardan yararlanırsa sorunları çözebilecek ama biraz zaman alacak demektir.

Rüyada Kolonya Bidonu Görmek

Boş bir bidon küçük sorunların gözde büyütülmesi demektir. Kişi, dertlerini çözebilecekken çaresiz olduğunu düşünmektedir. Yakın çevresinden yardım veya destek alırsa halledemeyeceği sorun olmadığını gösterir. Dolu bidon ise, bir işi çözmeye çalışırken karşılaşılacak engellerin önemli olduğu anlamına gelir. Problemi çözebilmek için ciddi uğraşı vermeye ve çaba göstermeye delalet eder. Kişi, sorunu hafife alır, görmezden gelirse daha büyük sıkıntılar yaşayacağını delalet eder.

Kolonya Bidonu

Rüyada Kolonya Kokusu Duymak

Rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntı için çözümü uzakta aradığının işaretidir. Kısa süre içinde yakın çevresinde ummadığı kişiden yardım göreceği veya bir mirasa sahip olacağı anlamına gelir. Yakın zamanda iş teklifi alabilir veya kendisini çok mutlu edecek kimseyle tanışabilir. Dertlerinden kurtulması için gerekli desteği bulacak, rahat nefes alacak demektir.

Rüyada Kolonya İstemek

İstenen kişi tanıdıksasıkıntısından kurtulmak için yardım göreceğine, yükünün azalacağına işaret eder. Kişi tanıdık değilse gönül işi demektir. Evli değilse, yakın zamanda kısmetininaçılacağı ve hayırlara vesile olacak evlilik kararı alacağı anlamına gelir. Evliyse, çocuk sahibi olmaya karar verecekler ve yakın zamanda bununla ilgili güzel haberler alınacak demektir.

Rüyada Kolonya Satmak

Sattığı kişiye yardım edeceği şeklinde yorumlanır. Yakın çevreden kimseye yapılacak ufak maddi destek sayesinde hem kişiye büyük faydası dokunacağına hem de birçok kişinin sevgi ve saygısını kazanmaya delalet eder. Eğer satmakla uğraşıyor ancak kimse almıyorsa, yaptığı iyiliklerin kimse için faydası olmadığına, boşuna kendini yorduğuna işaret eder.

Rüyada Kolonya Şişesi

Aileden kimsenin sıkıntıya düşeceği ve bu durumun tüm aileyi etkileyeceği anlamına gelir. Maddi olarak borçlanacak, zor günler geçirecek, çaresiz kalacak demektir. Kişinin çözümü yine aile içinde bulacağına, el birliğiyle dertten kurtulacaklarını delalet eder. Uzun zorlukların ardından yardım eli bulacağı, huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kolonya Bulmak

Her şeyden umudun kesildiği bir anda çözüme kavuşulacağı, mutluluğun yakalanacağını delalet eder. Maddi konuda refaha ulaşmaya, borçlardan kurtulmaya işarettir. Kişi hastaysa şifa bulur, iyileşir. Evliyse çocuk sahibi olur. Yeni yatırımlar yapılacağı ve kazançlı çıkacağı anlamına gelir.

Rüya hakkındaki yorumum...