Rüyada Kivi Görmek

Rüyada Kivi

Rüyada Kivi Görmek düş sahibinin otantik bir kişiliği olduğuna, renkli bir karakteri olduğuna ve farklılığı sayesinde insanlar tarafından hemen fark edildiğine delalet edebilir. Davranışları, hareketleri ile dikkat çeken düş sahibinin iş ve eğitim hayatın da öne çıkıp diğer insanları eleyeceğine rivayet eder.

Rüyada Kivi İstemek

Maddi olarak zora düşüp aile büyüklerinden istenecek olan maddi yardıma delalet eder. Ancak aile büyüklerinin de zor durumda olmasından kaynaklı olarak rüyayı gören kişinin olumsuz yanıt alıp daha çok borç sahibi olabileceğinin işaretçisidir.

Rüyada Kivi Fidanı Görmek

Düşü gören kişinin kız çocuk sahibi olacağına delalet eder. Çocuk planları yapılıyor ise yakın zamanda, yapılmıyor ise hayatının ilerleyen dönemlerinde kız çocuğunun olacağının işaretçisidir. Doğacak olan bu çocuk rüya sahibinin yaşadığı her zor durumda yanında olacak, rüya sahibi yaşlılığında ölüm döşeğinde iken yanında yalnızca bu çocuğunun olacağına rivayet eder.

Kivi İkram Etmek

 

Ruyada Kivi İkram Etmek

Rüya sahibinin alçakgönüllü, yardımsever kişiliği sayesinde yardıma muhtaç insanları toplayıp onlara yemek ikram edeceğine işaret eder. Birçok insandan hayır duası alacak, toplumda yardımsever olarak nitelendirilecek olan rüya sahibinin huzuru bulma olasılığının fazla olduğu söylenebilir.

Ruyada Elma ve Kivi Gormek

Gelecek olan mutluluk ile birlikte yoksulluğa delalet eder. Rüya sahibinin mutlu edecek insanların etrafında olacağına ancak bu insanlar ile hiçbir plan yapamayacağına işaret eder. Maddi olanaksızlıklardan dolayı yavaş yavaş bu arkadaşları ile de arasının açılabileceğine delalettir.

Rüyada Kivi Ağacı Dikmek

Evlatlardan birisinin hayırsız çıkıp kötü yollara başvuracağına işaret eder. Kumar, kötü alışkanlıklar gibi olumsuz şeylere yönelecek olan bu evladın ilerleyen zamanlarda ailesini zora sokma olasılığı da yüksektir. Bu evladın doğru yola girmesi için rüya sahibinin çok fazla çaba göstermesinin gerekli olduğuna delalet eder.

Kivi Ağacı

Rüyada Kivili Pasta Görmek

Rüyayı gören kimsenin beslenme alışkanlıklarının bozulacağına ve bu bozulmanın neticesinde sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Kötü beslenemeden kaynaklı olarak diyabet hastalığı gibi hastalıklara yakalanma olasılığının yüksek olduğu bir döneme girildiğinin işaretçisidir.

Rüyada Kivi Reçeli Görmek

Düşü gören kişinin doğru yolda olduğuna ve bu yolda ilerleyerek hayatını doğru planlayacağına işaret eder. Doğru planlanmış bir yaşam ile maddi manevi her konuda mutlu olunup, insanları mutlu edileceğinin işaretçisi olabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...